Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

daloby rade dorobic modul wyboru kilku kategorii? oczywiscie najpierw wybor glownej jak wybiera sie aktualnie a potem dolozenie dodatkowych.

baza jest, pozostaje jakos to wyslac do formularza, pomyslisz nad tym?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich stajniach zostały sprawdzone multikody? Chciałbym też spróbować, wolę zacząć u kogoś u kogo wiadomo że działa.

Jest jeszcze jedna sprawa, kategoria ban- u mnie występuje w niej 5 katalogów, zawsze, i wszystkie mają słowo ban w części nazwy domeny np. webanatomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sugestia o dodanie nowej funkcji:

Jak ktoś posiada np. 100 stron do katalogowania, i teraz jakbym chciał puścić jeszcze raz blasta tylko do katalogów do których nie udało dodać się wpisów np. inny błąd, to rozumiem, że nie mogę tego zrobić za jednym kliknięciem myszki? Może warto byłoby coś w tym kierunku zrobić ? :) Tak samo ma miejsce jak doda się nowe katalogi do bazy.

Fajnie byłoby np. jednym kliknięciem myszki, zapuścić blasty wszystkich domen do katalogów, do których nie udało się dodać wpisów. Oczywiście wcześniej zdefiniowałoby się kategorie dla każdego projektu.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy ktoś próbował w celu nabicia sobie więszkej ilości kluczy odpalenie 2x rumaka na tą samą stronę?

Bo wydaje mi się, że u mnie to powoduje gigantyczny skok "innych błędów", ale do końca nie wiem czy akurat to jest przyczyną

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wersja to 1.2.3

Dodawanie z multikod sprawdzone na większości grup.

Klucze xr mają krótką żywotność. Nie należy czekać. Dekodować -> dodawać;)

arve_lek: każdy nowy katalog w bazie do dodawania wymaga wyszukania podkategorii, one click byłby szybki na zasadzie biorę wszystkie raporty razy projekty ale dalej pozostają te nowe katalogi. Do zrobienia ale trzeba by sięgnąć nieco niżej do kodu, szykuje się 1.3 więc temat na czasie.

WebReklama, arve_lek: screena plsss domyślam się gdzie ale będzie szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zauwazylem dziwna rzecz

przy 2 ostatnich projektach dodawarka nie utworzyla zadnego logu... nic, po prostu zero plikow z dodawania na podstawie ktorych tworzone sa raporty, wolne miejsce na dysku tez jest.

dodanie wyszlo ok bo maile splywaja

zetknal sie ktos z tym moze? v123

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragnar23:

1. nie

2. ?

3. dostępna

4. w przyszlym update

5. dostępne

6. o jakie filtrowanie chodzi?

7 nie widzę sensu, tu masz darmową sprawdzarkę Miona

Ten sprawdzacz Mion'a jak dla mnie nie jest efektywny, dlatego pytam o coś bardziej aktualnego. Sprawdzałem raz jedną stronę, którą kataloguje od dłuższego czasu i nie zidentyfikował mi bardzo wielu wpisów.

Nie odpowiedziałeś mi jeszcze na to pytanie...

7. czy kiedykolwiek ktoś rozważa w tego typu dodawarkach ogarnianie "niestandardowych pytań" w stylu "wpisz mars od tyłu"? Czy tutaj definitywnie odrzucamy je i zostawiamy do ręcznego.

6. czy jest jakiś sposób zaawansowanego filtrowania listy katalogów, czy to już trzeba sobie samemu robić "na zewnatrz"?

Miałem na myśli filtrowanie w stylu jak w SeoBohaterze itp, żeby nie wysyłać niepotrzebnie wpisów do katalogów które akceptują od PR>=3. No chyba że przy takim przemiale to nie ma sensu bawić się w takie rzeczy.

Poza tym, czy ktoś może mi napisać jak zżera zasoby ta dodawarka? (mam win7 x64, 4gb ramu) Bo nie wiem czy musze ją ustawiać na kilkadziesiąt minut z kilkoma wątkami i odstawić kompa na bok, czy ona może działać w tle a ja pracować nad resztą świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragnar23,

ja ustawiam wątki na 40-50, i odpowiednio przebraną bazę, coby nie mieliła płatnych itp. i w sumie...trwa to tyle, że nie ma sensu się za coś innego zabierać :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sleaquit: podeślij proszę na pw nazwę projektu/pliku projektu, chyba domyślam się co się mogło stać

ragnar23: Co do sprawdzarki, na jakiej zasadzie to miałoby działać?

Odpytywanie google czy tylko pobieranie maili?

7) Obsługa niestandardowych pytań będzie w 1.3.

6) -Tak jak pisze slaymer, nie ma sensu. Dodawanie idzie na tyle szybko, że chyba nie opłaca się aż tak filtrować bazy.

SQA zużywa mało proca i ram, w porównaniu do innych softów tego typu. Praktycznie tylko szybkość łącza ma znaczenie. Ja na 3mb ustawiam 30 - 90 wątków w zależności od pory dnia, dlatego że większość seoków siedzi na słabych/najtańszych hostingach i w niektórych porach dnia można dostać timeouty. Podsumowując możesz spokojnie odpalić sqa z innymi softami. Testowałem już działanie przy maxymalnym obciążeniu gdzie było ustawione ściąganie torrent bez ograniczeń + sqa 50 wątków, dodawanie potrwało ciut dłużej ale, skuteczność się nie zmieniła.

Jedno pole tytuł dla jednego projektu, obsługuje rotację(synonimy) tak jak opis i keywords

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności