Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za szybką odpowiedź.

Co do sprawdzarki, na jakiej zasadzie to miałoby działać?

Odpytywanie google czy tylko pobieranie maili?

Pobieranie maili jak dla mnie to już dużo. Aczkolwiek katalogując półautomatem (który sprawdzał czy wpis dodany) zauważałem, że wpis był dodany, a powiadomienia na maila nie dostawałem. Więc odpytywanie Google czasem ma swoje uzasadnienie.

Jedno pole tytuł dla jednego projektu, obsługuje rotację(synonimy) tak jak opis i keywords

Kurcze szkoda, bo może i wybrzydzam, ale przyzwyczajony użytkowaniem takich programów jak seobohater (a nawet publiker), nie rozumiem dlaczego pominięty jest patent, że każdy opis ma swój tytuł i słowa kluczowe. Dla mnie jest to bardzo ważne - nie wiem jak dla reszty świata.

Kolejna rzecz:

czy jest opcja rejestracji w katalogach? już tak długo to ogarniam że zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Multikody działając cosik źle. Wpisałem grupę, wpisałem kod, a ten nie dość nie nie dodał to jeszcze zeżarł kredyty z https://deathbycaptcha ;)

Warto by się temu przyjrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również dodawanie z multikodem nie działa dobrze, na 124 płatne katalogi zostało dodanych tylko 3, dodam że w około 30 z nich strona już jest dodana. Dlaczego tak się dzieje? Coś źle skonfigurowałem?

Już wiem dlaczego - proxy coś słabo działa, musze je zmienić.

Mam pytanie czy na jednym IP mieliście jakieś bany na katalogi? Mam kilka projektów do dodania i nie wiem czy przypadkiem bana nie załapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutilator - jak się puszcza dobre teksty, to raczej bana nie złapiesz, przy słabszych owszem zdarzało się.

ragnar23 - puszczasz na wszystko, masz dwie opcje ;)

a) robisz sobie bazy z akuratną ilością katalogów

:) w odpowiednim momencie wciskasz 'stop'

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- spróbujcie dodawac na własnym IP, u mnie z proxy skuteczność spada nawet o 90%, bez proxy dodaje pieknie

- z multikodami też działają, chyba, że właściciel zmienił zabezpieczenie na secure image lub kazał zaznaczyć ptaszka, że jesteś człowiekiem

- wyłączcie zaporę w pakiecie antywirusowym

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam prośbę do wytwórcy. Dodanie strony do kategorii np, Bankowość, albo banki , powoduje palipatację ;) bo cała kategoria niestety ląduje w banach. Ktoś już poruszał temat - jezeli w adresie, kategorii, podkategorii znajduje się zlepek liter tworzący 'ban' - wpis ląduje w zbanowanych ;) na obecnie testowanej bazie poszło mi tak 20 katalogów a to już sporo ;)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do autora -> Czy jest sens pisać uwagi do obecnej wersji, czy poczekać z nimi do nowej?

Bo przydałoby się trochę poprawić - przede wszystkim trzeba dodać zapamiętywanie słów kluczowych wybieranych do danego katalogu, bo inaczej to makabra za każdym razem, trzeba zmarnować kupę czasu na wyszukanie odpowiednich kategorii - tego mi brakuje najbardziej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie: czy w SQA jest możliwość rejestracji w seokatalogach?

Odpowiedz brzmi - niestety nie, a przydałaby się, tak samo jak możliwość wybierania kilku kategorii i wiele innych rzeczy - Ale i tak warto kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mutilator

Używam mieszarki, kilka opisów na domenę, bardzo mocno synonimizowane i logicznie - to są te dobre teksty ;). Po skatalogowaniu >100 domen w ten sposób miałem 2-3 bany.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności