Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

@Mutilator

Używam mieszarki, kilka opisów na domenę, bardzo mocno synonimizowane i logicznie - to są te dobre teksty :). Po skatalogowaniu >100 domen w ten sposób miałem 2-3 bany.

A czy po synonimizacji sprawdzasz je jeszcze sam żeby były logiczne, czy może ufasz swojej mieszarce? Czego używasz do mixowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nieprecyzjnie się wyraziłem., sorki.

Teksty piszę (od razu z synonimizami) w seolenivcu. Mieszarka nie wiem czemu mi się wkradła :)

Jak kupuje teksty, to zawsze sprawdzam czy dają logiczne treści po synonimizacji.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórca softu chyba ma urlop, bo coś nie odpowiada na pytania w tym temacie. Z mojej strony dodam, że może warto byłoby wprowadzić możliwość dodawania wpisów po zalogowaniu się. Np. Podczas dodawania nowego projektu podawałoby się login oraz hasło. Jeszcze przydałaby się funkcja rozpoznająca jakie w katalogu jest wprowadzone zabezpieczanie, i np. jakby było pytanie logiczne, to można byłoby na nie odpowiedzieć ręcznie - to robiłoby się po skończeniu w pełni automatycznego blasta.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje opcja zakładania kont etc z automatu to pomyłka bo po kiego to komu ? Powiedzmy sobie szczerze automat to nie manual i raczej nikt potem nie będzie tych wpisów ręcznie edytował skoro nie chciało mu się ręcznie wklepać pierwszego wpisu - logika myślenia (chyba w tym temacie jestem ekspertem :D )

Program sie bardzo ładnie rozwija i już nie jest tym co było na samym początku. Jeśli się myśli poważnie o dodawaniu do seokatów i zależy nam na czasie to ta dodawarka jest obowiązkowa żeby ją posiadać na stanie (nawet jak się nie ma xR do tego celu) :)

A co do urlopu bo takowy faktycznie miał / ma twórca to każdemu się należy - ciekawe co po "wakacjach" zostanie zrobione w dodawarce - ja już osobiście się nie mogę doczekać

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje opcja zakładania kont etc z automatu to pomyłka bo po kiego to komu ? Powiedzmy sobie szczerze automat to nie manual i raczej nikt potem nie będzie tych wpisów ręcznie edytował skoro nie chciało mu się ręcznie wklepać pierwszego wpisu - logika myślenia (chyba w tym temacie jestem ekspertem :D )

a jednak pomysl z zalogowaniem jest bardzo dobry zwlaszcza w wypadku platnych katalogow i ociagajacych sie z platnosciami klientow...

tak czy inaczej chyba bardziej potrzebna bylaby na dzien dzisiejszy mozliwosc obslugi tokena logicznego oraz wybor wiecej niz jednej kategorii (o ile jest to technicznie wykonalne)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak na moje opcja zakładania kont etc z automatu to pomyłka bo po kiego to komu ? Powiedzmy sobie szczerze automat to nie manual i raczej nikt potem nie będzie tych wpisów ręcznie edytował skoro nie chciało mu się ręcznie wklepać pierwszego wpisu - logika myślenia (chyba w tym temacie jestem ekspertem tongue.gif )

ZennoPoster, Magic Submitter, albo chociażby darmowy plugin: https://seleniumhq.org/projects/ide/

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić sens istnienia przycisku "Doładuj"? Nie można po prostu zrobić by program przesyłał do XR tyle tokenów ile trzeba?

edit: nie zauważyłem pliku help.txt, tam jest to opisane jak to działa. :D

Program PITy 2013/2014 - darmowy program do rozliczenia PIT z obsługą wysyłania PITów przez Internet poprzez e-Deklaracje.

Łatwy w obsłudze, wydajny program księgowy - KPIR, Ryczałt, Płace, VAT, aktywne formularze, e-Deklaracje.

Rozlicz PIT-37 - zeznania roczne PIT są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by popracować nad 'wyborem' podkategorii. Wprowadziłem słowo : sport i wspaniałomyślnie dostałem masę podkategorii : transport :)

Może domyślnie wyszukiwać tylko dokładne dopasowania i zastosować jakiś znak wildcarda z lewej lub prawej strony i wtedy w wynikach pojawiało by się więcej danych.

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by popracować nad 'wyborem' podkategorii. Wprowadziłem słowo : sport i wspaniałomyślnie dostałem masę podkategorii : transport :)

Może domyślnie wyszukiwać tylko dokładne dopasowania i zastosować jakiś znak wildcarda z lewej lub prawej strony i wtedy w wynikach pojawiało by się więcej danych.

Trzeba popracować nad twoją obsługą programu. Taka opcja jest w wersji 1.2.3. Jeśli tej używasz to poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności