Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ostatnio nie miałem czasu na forum i tylko czytałem.

Multikody działają dobrze, jak ktoś ma problem niech pisze.

Slaymer - dzięki z tym "ban" słuszna uwaga, poprawię

Aktualizacja

Szykuję nową wersję programu tym razem już oznaczoną numerkiem 2. Sporo rzeczy zostanie przepisanych od podstaw, na potrzeby nowych funkcjonalnośći. Kiedy wyjdzie trudno powiedzieć, na pewno beta będzie dostępna wcześniej.

Listę zmian/nowości na razie nie zdradzę, bo wiadomo konkurencja. Dodam tylko, że wśród nowych funkcjonalności znajdzie się coś co powinno Wam się bardzo spodobać, a czego nie ma konkurencja.

Neox: jeśli jakiś katalog nie możesz zaindexować bo ma np, za bardzo zmodyfikowany szablon możesz go dodać ręcznie. Zobacz pliki w bazie, dosyć wyraźnie widać jak zorganizowane są dane katalogu. Co do kontaktu ze mną - za ok tyg wszystko wróci do normy, czyli będzie szybki kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to ja tylko dopisze do sugestii, choć nie wiem, czy jest to możliwe, aby podczas dodawania wyskakiwało okienko z secure image danego katalogu do przepisania i byłoby git :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością na nową wersję,

Ty masz przewagę nad konkurencją np. poprzez szybkość dodawania i kilka innych rzeczy.

Nie wiem czy to już masz:

- nieograniczona liczba tekstów możliwych do dołączenia do projektu i monitorowanie ich wykorzystanie (np. widzę że tekst nr 1 zaakceptowano w 10 katalogach i ustawiając limit globalny na projekt już go nie doda).

- ciągła kontrola nad projektem np. po 1 miesiącu mogę wrócić do projektu i widzę, że mogę dodać do nowych seoków które pojawiły się w tym okresie na rynku (tzn. wklejam listę katalogów a on sobie dorzuca te które jeszcze nie miał w tym projekcie).

- niedodane z jakiegoś powodu mogę dodać półautomatem,

Mam nadzieje, że przed przed Mikołajem zdążysz :)

Katalog stron seo - darmowa reklama: ciekawe strony

Reklama Opole: Agencja reklamowa Opole

Posiadam zadbane katalogi - wpisy już od 0,40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od bazy jaką kto ma i od tego ile stron dodaje miesięcznie. Przy większej ilości dodań miesięcznie podejrzewam, że bardziej opłaca się kupić VPS z zainstalowanym rumakiem.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumioem o co tobie chodzi, pzreciez decaptcha nie kasuje za blednie rozpoznana captcha, wiec znasz cenę za 1000 szt, to jakie liczby chcesz mieć więcej? Przelicz sobie jaki przedział kwotowy tobie wychodzi ( na ilość stron jakie masz zamiar dodawać) i co tobie da to ile stron kto dodaje do seokatalogow i jak to ma wpłynąć na twoja decyzje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skąd kto ma wiedzieć jaką bazę masz seoków, albo inaczej. załaduj sobie raz decatpcze, puść swoją bazę z jedą stroną i będziesz znał koszt. chyba 30 zeta na test to znajdziesz ;d

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumioem o co tobie chodzi, pzreciez decaptcha nie kasuje za blednie rozpoznana captcha,
Panie MaxPan, pomyliłeś się pan w tym stwierdzeniu :) Oczywiście, że skasuje zresztą niektóre reCaptych są tak nieczytelne, że prawie nie da się ich odczytać poprawnie.

Jeśli decaptchar zwróci token jednak ten okaże się on błędny soft musi wysłać kolejne żądanie HTTP do decaptcha z odpowiednimi parametrami by nie płacić za te rozwiązanie. Jednak jak takie sytuacje będę sie powtarzać często reklamacje mogą być nieuwzględniane...

Reporting incorrectly solved CAPTCHAs

If you think your CAPTCHA was solved incorrectly, report it to Death by Captcha to get your money back. To do so, issue a POST request to ...

You'll get refunded if the CAPTCHA was uploaded less than an hour ago.

Abusing this feature will get you banned!

:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT, ale panowie @MaxPan + @Xemix zależy co macie na myśli pisząc "za blednie rozpoznana captcha", bo zasada działania algorytm jest prosty:

- Wysyłasz obrazek do odczytania

- Obrazek był możliwy do odczytania:

A---> System odesłał TOKEN który był prawidłowy <płacisz>

B---> System odesłał TOKEN który był nieprawidłowy <płacisz>

- Obrazek był niemożliwy do odczytania <nie płacisz>

Reakcja softu na zdarzenie B -> informujesz decatpchera, że podali nieprawidłowy wynik sposobem jakim pisałem kłania się API https://deathbycaptcha.com/user/api i Reporting incorrectly solved CAPTCHAs [....] Abusing this feature will get you banned!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności