Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

Cały problem polega na właściwym zrozumieniu kwestii prawidłowego odczytania captcha. Jeśli człowiek który rozwiązuje captchy jest wstanie odczytać odeśle wynik i płacisz jeśli nie jest wstanie, bo captcha jest nieczytelne NIE PŁACISZ. Tylko, że człowiek NIE gwarantuje, że to co odczytał jest 100% prawidłowe wiec jeśli popełni bład np zamiast 1 odczyta I odsyła rozwiązanie, ale błędne i wtedy PŁACIMY. MOzemy to reklamować co jest opisane w API systemów.

Wystarczy sobie przypomnieć jak samemu wpisywało się tokeny z captcha często mimo wszelkich starań w jego odczytanie okazywał się błędny :) W tym wypadku płciami chyba, że zgłosimy reklamacje .... I o to chodzi.

---

OK nie robię już więcej OT wiec EOT w kwestii captcha

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy normalnie wam nabija klucze w Xrumerze?

Bo na mojej "liscie" od wczoraj - albo wogole "forum not found", albo na zmiane - łamie catpcze, not found, it is not forum itp. W związku z tym szybkosc zbierania kluczy spadła dramatycznie.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle są tu tyko obietnice tego co będzie...

Nie obietnice a zapowiedzi :) popatrz na wcześniejsze posty, zobaczysz, że wszystkie są realizowane.

ale nikt nie pomyśli że kupujesz to co jest, a nie to co ma być:rotfl:

imo kupujesz i to co jest i to co będzie, wszystkie updaty są darmowe.

Pisałem, że nie będę miał dostępu do neta, już wróciłem i kontakt jest szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, standardowa, właśnie daltego mnie to zdziwiło, w raportach w "pozostałych błędach" mam ponad 700 pozycji. Co do captcha jest taka sytuacja że obok tych radio buttonów gdzie wybierasz pomiędzy DBC a Xrumer mam info, że nie jestem zalogowany. Oczywiście hasło i login wpisałem do pliku config.xml

<?php echo "sygnatura"; ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy dodawnaiu korzystasz z proxy? Bo ja miałem przy kiepskiej liscie, polecam ta liste: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...0&start=120 - za darmo i dlugo zyja

poza tym trzeba obrobic kilka razy baze, a potem reszte dokonczyc bez proxy.

Tak przy okazji - do Autora, przydała by się możliwośc dodawania z wpisywaniem captchy, niektore katologi czasem maja rozne zakrecone captche i nie mozna sobie z nimi dac rade z automatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności