Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest czas życia kodów z XR? To się w minutach, godzinach czy dniach liczy? Jest szansa jakoś na zapas tego uzbierać, czy na bieżąco trzeba?

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też tego nie wiedziałem i zrobiłem test, zostawiając zestaw obrazków na tydzień czasu. Standardowo potrzebuje u mnie ok 2-3 razy wiecej obrazków niż wpisów, to po tygodniu wyszło około 8-10 obrazków na wpis.

Katalog ślubny i katalog motoryzacyjny - zapraszam.

Lakiery samochodowe - wyjątkowe farby House Of Kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla mnie osobiście bardziej przydatne - obsługiwanie seoków wymagających logowania.

a innymi dekoderami to się możesz nie zajmować - jest płatny, jest rumak - styka :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie moglbys dodac do tego obslugi phpld? Skrypt baaardzo popularny na zachodzie (a moze jeeszcze kuilku innych skryptów jak indexu lub esyndicat) plus obsluga wielu kategorii - to byloby cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy Wam też tak drastycznie spadła skuteczność softu? Z miesiąc temu skutecznych dodań miałem około 400, dzisiaj osiągnąć 200 to sukces. Duża ilość wypada na "inny błąd". Druga kwestia to ilość obrazków rumakowych potrzebnych do dodań. Miesiąc temu potrzebował około 2 razy wiecej od katalogów, dzisiaj to 8-10 razy.

Katalog ślubny i katalog motoryzacyjny - zapraszam.

Lakiery samochodowe - wyjątkowe farby House Of Kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam to samo, aż sobie dzisiaj świeżą bazę wgrywałem - i....dalej mega niskie. A losowo sprawdzane katalogi z grupy "inny blad" normalne darmowe recaptcze

proszę o info yoko, bo to dość ważne

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że ReCaptcha zmnieniła obrazki i xrumer słabiej sobie radzi z rozpoznawaniem. Zwiększę w ustawieniach ilość max zjedzonych kluczy i zobaczymy

edit: w panelu dostępna poprawka 1.2.4.

- poprawiony błąd wyświetlania raportów - podwójne adresy przy dodawaniu na podstawie listy z pliku

- dodatkowe pole konfiguracji w pliku config.xml - <maxtry> - domyślnie zmienione z 20 na 50 - odpowiada za ilość ponowionych prób dodania w przypadku złego klucza z xr. Inaczej mówiąc odpowiada za maksymalną ilość zjadanych captchy

Dodawarka jest tak samo skuteczna jak wcześniej tylko klucze z Xrumera są mniej trafne. Ode mnie to już nie zależy. Możesz ściągnąć więcej kluczy, ponowić próbę lub przełączyć się na DBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności