Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Xrumer 7.0.10 Elite has been released and is available for download from BotMasterLabs.net

zatem czas wsiąść na poprawione rumaki. ładniej czyta captche. np. poprawiono możliwość filtrowania "cieni" i "kontrastowego kółka". Pewnie Google za kilka tygodni znów wprowadzi coś nowego w captchach, żeby wyprzedzić rumaczki, ale parę dni zabawy mamy :)

z zapewnień botmastera znacznie poprawili skuteczność w "kapciach" - zatem do dzieła

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej:

w katalogu index utwórz sobie nowy katalog, np: MojaBaza

później odpal soft

kliknij: baza katalogów, w tym drugim oknie wybierz tą swoją bazę: MojaBaza

w górym oknie wklej te swoje nowe katalogi (muszą być z https://)

przetworzy

w tym nowoutworzonym katalogu będziesz miał te dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyskto fajnie, ale niektórzy robią sobie aktualizacje bazy co jakiś katalog się pojawi. A w tej chwili chyba nie działa dodawanie pojedynczych katalogów do już utworzonych baz.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej chwili chyba nie działa dodawanie pojedynczych katalogów do już utworzonych baz.

dziala tylko niektore seoki maja przerobiona budowe linkow (natrafilem na kilka takich) - wtedy sqa nie moze wyciagnac mapy - ale jezeli zrobisz to sobie recznie to potem mozna do nich spokojnie dodawac

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić w nowej wersji tak żeby można było generować raporty według baz katalogów ? Teraz nie wiem czy udało mi się dodać do katalogów z multikodem czy nie :) Nie wiem czy też mam jakieś bany, czy był za długi opis itp. Ręcznie sprawdzać się nie opłaca, bo za długo by to trwało.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawają się katalogi oferujące wpis darmowy, tyle że nie jest wpis domyślny

Zrobiłem test na 100 katalogach kulfika, gdzie można za darmo dodać strone z min PR4 i niestety dodawarka nigdzie nie dodała.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności