Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

chyba kazdy sie juz zglosil
No i testują, bo mam dziś wysyp poblokowanych zgłoszeń w swoim autorsko zabezpieczonym katalogu .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolego @wyciorex -> Zainteresuj się komendą cache: jako część zapytania do google :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała podpowiedz na temat skutecznego wyszukiwania podkategorii.

Po kliknięciu dodaj adresy wyskoczy okienko. Wpisujesz np: gry komputerowe i klikasz szukaj. Na zielono pokaże się liczba katalogów w których znaleziono taką podkategorię. Ok. Szukam następne. Wpisuję "gry online" + szukaj. Potem np "gry strategiczne" i tak dalej. Ostatecznie jak już znalazłeś satysfakcjonującą ilość klikasz dodaj.

W ten sposób można bardzo precyzyjnie dobrać listę tak aby nie narazić się na bany z powodu złych podkategorii. Zaznaczyć należy że soft wyszukuje substringi czyli podwyrazy. Oznacza to, że jeśli wyszukujesz podkategorię "gry" to doda również "gry komputerowe". Oczywiście dorobi się kontrolkę do blokowania substringów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się trochę tym nie powiem i muszę powiedzieć że zapiernicza jak należy - dodanie 300 wpisów to jakieś hmm 5 min :D

Przekazałem dziś kilka swoich uwag autorowi oprogramowania i myślę że kolejna wersja już nada się do sprzedawania - warto się o nią pokusić jeśli mamy dobre TXT :D!!!!!!!

Z mojej listy dodało do 80% katalogów z czego dziś już dostałem ponad 60 potwierdzeń że wpis zaakceptowano. Genialnie rozwiązana sprawa wyszukiwania kategorii za to ogromny + dla autora bo pozwala to dokładnie dodawać wpisy bez zbędnego spamowania co jest głównym problemem automatów.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyłączyć się do opinii Kojotka. Może moje testy nie były zbyt rozległe, ale póki co wygląda, że skuteczność jest ok, a wybór kategorii to cymesik. I nawet nie chodzi o sam pomysł tylko, ale że działa. Wybór kategorii zawsze w automatach to dość spore wyzwanie, bo przecież pojawiają się nie tylko standardowe nazwy, ale właściciele katalogów mają prawo i zmieniają nazwy kategorii i podkategorii. No i powstają czasem nowe.

Fajnie by można korzystać również z decaptcher.com, co już zasugerowałem autorowi. Akurat ja korzystam z tego serwisu zwykle.

A ascetyczny panel nie przeszkadza, bo program przecież ma przede wszystkim dodawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie było mnie w weekend przed kompem. Dodawarke dałem do testów tylko na chwilę, więc proszę sie nie gniewać jeśli ktoś nie zdążył potestować. Postaram się jak najszybciej poprawić kilka rzeczy i udostępnić do testów/sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś screeny z okien programu lub filmik z działania.

IMHO bardzo enigmatycznie podchodzisz do Swojego produktu ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności