Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

mi się wydaje (muszę sprawdzić) ze coś nie tak jest z raporami (suma zaraportowanychh nie równa się sumie zleconych do dodania).

A z drugiej strony po mega updacie PR być może Twoja sprawdzona lista 150 katalogów zrobiła się listą płatnych katalogów :D

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przeglądnąłem katalogi, większość z nich została darmowa, co daje jakieś 110-120 potencjalnych katalogów do których udało się dobrać kategorię.

Poza tym, nawet gdyby katalogi przeszły na płatne, to powinny gdzieś istnieć w raporcie, a tam właśnie suma się nie zgadza.

Nawet na domyślnej bazie jest ten sam problem - kilka(nascie) dodanych katalogów w raporcie i suma wszystkich podkategorii z raportu nijak nie wynosi ok 1000.

Mam nadzieję, że to po prostu błąd raportu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombaas, slaymer: właśnie wrzuciłem aktualke. W raportach rozpoznaje brakujące wcześniej błędy : za krótki opis, za długi opis, za dużo keywords, za mało keywords, i katalog płatny. Teraz powinno sie zgadzac

Jeśli chcesz sprawdzic ten raport o ktorym mowisz zamien po prostu plik exe i sprawdz jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno potrzebuje niewiele. Ciezko okreslic dokladnie, ale jak mam lacze 6Mbit to w 15min na max laczu moge pobrac 600 MB, a w tym czasie dodawarka dodaje do jakies 2500 katalogow, wiec mozna byc pewnym, ze nie zjada ona wiecej niz tyle transferu, bo byloby to fizycznie niemozliwe ze wzgledu na wydajnosc lacza. Poza tym na czas wplywa jeszcze odpowiedz z deathbycaptcha.

Tak zupelnie na czuja to mysle, ze przy dodawaniu do calej bazy ok. 2500 katalogow to jest wykorzystywane cos w przedziale 100 - 200 MB transferu.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na produkt, za który dałem 4 stówy to bardzo słabo…

Na Windows 7 64-bitowym po dwóch minutach od rozpoczęcia dodawania wywala się błąd. Miało to być naprawione w wersji 1.1, ale niestety sytuacja jest dokładnie ta sama. O raportach a właściwie ich braku w wersji 1.0 nie wspomnę. Wersja 1.1 wcale nie jest lepsza, zamiast dostać listę linków gdzie znajduję się wpisy to dostaje informacje o tym gdzie jest błąd 404 itd.

Szkoda, że kolejny produkt z dobrym pomysłem pada na sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z vps z ws 2008 i nie narzekam:)

fajna bylaby mozliwosc usuniecia z bazy katalogow calej grupy np platnych katalogow - dorzucic dodatkowy przycisk i zamiast dodaj zrobic usun:) w tej chwili w bazie mam 700 platnych katalogow i przeklikanie tego zajeloby mi wieki.

druga rzecz, o ktorej pomyslalem to sortowanie listy katalogow w oknie z wyborem kategorii, w ten sposob aby np na samej gorze pojawialy sie te katalogi, ktore nie maja jeszcze dobranej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawarka ma zepsuty generator synonimow

na tekst w stylu {1a|1b} {2a|2b} {3a|3b} {4a|4b} {5a|5b}

generuje tylko 2 mozliwosci

1a 2a 3a 4a 5a lub 1b 2b 3b 4b 5b

chyba krytyczna poprawka potrzebna...

nie mowiac juz o tym ze czasu juz sie nie cofnie....

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie co moze byc przyczyna u mnie takiego generowania?

sprawdzalem wygenerowany wpisy w seokach i wszedzie sa 2 wersje...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności