Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

djurek:

dałem 4 stówy

program kosztuje 319,8 zł brutto. Nie wprowadzaj w błąd :D

zamiast dostać listę linków gdzie znajduję się wpisy to dostaje informacje o tym gdzie jest błąd 404 itd

Lista dodanych to adresy z których nastąpiło poprawne dodanie. Nie jest to lista adresów gdzie wylądował wpis, bo to zależy od paginacji w katalogu. U mnie raporty generują się poprawnie, zaznaczasz co ma być, a co nie. Chyba że coś przeoczyłem, to proszę podeślij raport lub daj jakąś podpowiedź...

Co do wersji 64 bit część błędów została usunięta. Mam kilku userów którzy korzystają z 64 bit i im się nie wysypuje. O wiele łatwiej i szybciej się z tym uporam jeśli po dostaniu błędu wejdziesz w szczegóły i zrobisz screena. Korzystasz z Death by Captcha czy xrumer? Przy ilu wątkach wysypka? Z proxy czy bez? Baza swoja czy dołączona do programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeśli po dostaniu błędu wejdziesz w szczegóły i zrobisz screena....

Od naszej ostatniej rozmowy nie korzystałem z programu, miałem tylko tą wersję, która mi podesłałeś do przetestowania przed zakupem, ale były problemy - program nieoczekiwanie kończył pracę, korzystałem z death by captcha, więc tak jak pisałem - przetestowałem 1 prohjektem i usunąłem ją

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do sciągnięcia wersji 1.2 beta. Pobieranie tam gdzie zawsze. Podstawowe różnice w porównaniu do wcześniejszej wersji to:

- obsługa wielu baz.

Od teraz w katalogu index każdy podkatalog to osobna baza. Czyli aby utworzyć nową bazę tworzymy po prostu nowy katalog np. index\baza8. Dzięki temu można bardzo łatwo przerzucać katalogi między bazami - wystarczy przenieść odpowiednie pliki.

Podczas wybierania podkategorii możesz wybierać katalogi z wielu baz dla tego samego dodawania. Wystarczy wybrać bazę z listy i kliknąć szukaj.

- dodawanie do płatnych katalogów (multikod)

- optymalizacja szybkości podczas poruszania się po okienkach

krótszy czas "myślenia programu"

Działanie multikodów jeszcze nie sprawdziłem. Tutaj mam propozycje do właścicieli katalogów - licka za udostęnienie multikodów do testów. Jedyne co trzeba dodatkowo zrobić to potwierdzić czy wpisy prawidłowo wylądowały. Jeśli nie wpis nie spełni wymagań to można oczywiście usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by program zapisywał gdzieś niewykorzystane kody z XR bo w razie padaczki kody szlag trafia :D

Do tego fajnie by było jak by dało się przekonwertować liste kategorii z v1.1 do v.1.2

Prawdopodobny krzak:

1. dodajemy jakąś listę katalogów i czekamy aż się zaindeksują (po indeksacji nie robi się stop z automatu)

2. tworzymy nowy projekt

3. próbujemy go uruchomić wraz z kluczami XR - nie startuje dodawanie, nawet po stop / start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dodawarka uzupenlia taki raport, takze nie widzę w tym nic dziwnego. Po prostu po jakimś czasie odpala się pobieranie linków i otrzymujesz takie coś:

katalog1.pl/mojapodstrona.html;fraza główna

katalog1.pl/mojapodstrona.html;anchor w tresci1

katalog1.pl/mojapodstrona.html;anchor w tresci2

....

przydatne do dopalania na odpowiednie frazy

sprawdzenie linkow robie po 2/3 tygodniach o ile mam dostęp do skrzynek mailowych ...i tyle. Ta dodawarka tez na pewno takie coś może Wam zrobić, bo to nic trudnego a bardzo przydatne :D

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym mowisz to nic nadzywczajnego. Jest juz wiele narzedzi to potrafiacych. Natomiast tutaj bylo pytanie o raport zaraz po skonczeniu dodawania, a takowy do wpisow nie jest mozliwy, bo ich po prostu nie ma.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności