Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy coś się dzieje nowego w temacie tej dodawarki? Są planowane jakieś aktualizacje, usprawnienia, nowe funkcjonalności i jeśli tak to kiedy mniej więcej? Question do twórcy oczywiście :P

Obecnie trwa odpluskwianie 1.2 beta zmiany w oknie projektu na bardziej funkcjonalny, oraz kilka innych rzeczy zasugerowanych przez userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@My4tic - reklamujesz w stopce xR więc powinieneś wiedzieć że w takich softach nie ma ile dodań jest :)

Ta dodawarka moim zdaniem jest świetnym produktem i jeśli jeszcze ktoś jej nie ma to ..... - hmmmm czas zakupić :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjada ale to niestety coś za coś ja tam wolę xR postawić i mieć za "free" niż płacić serwisom łamiącym.

Szybkość i prostota jaką cechuje się ta dodawarka i skuteczność jest warta swojej ceny i zakupu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie liczę ile mam serwisów do skatalogowania i wychodzi, że nawet tylko dla nich warto kupić soft na desktop niż płacić za pkt do podawarki online ;)

Mam jeszcze pytanie czy działa na 64 bity? A jeśli nie to czy komuś chodzi wersja 32 bit na W7 64bit?

...baza katalogów jest w zestawie czy trzeba samodzielnie organizować?

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immy: nie wiem dokładnie ile zjada ale niebawem bedzię można ustawić ilość. Musze tylko wrzucic do config.xml jedna zmienna która jest zahardcodowana, takze niebawem powinno być to rozwiązane. Polecam jednak korzystać z dobrodziejstw rumaka chociażby wykupujac vps z zainstalowanym już.

My4tic: działa już na 64bit, pod każdym windowsem do którego jest net framework

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj 400 - 500 dodań, wielkość bazy ponad tysiąc

Czy ktoś może to potwierdzić ?

Zrobiłem trzy testy - w tym na najpopularniejszą tematykę : katalog stron i mój wynik to :

dodano: 66

za niski pr: 67 (nadmienię, że katalog miał PR4)

jest już w bazie: 26

zbyt długi opis: 25

zbyt krótki opis: 0

za dużo keywords: 4

za mało keywords: 0

błąd 404: 2

ban: 5

katalog płatny: 299

inny błąd: 815

Możliwe, że tak cienkie wyniki to wina udostępnionego mi VPSa, ale Xrumer pracuje tam szybko i bezproblemowo.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności