Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

No mojej bazie spokojnie mam 400+ dodań

Dużo zależy od opisu jaki zostanie zrobiony do dodawania. Co do ilości obrazków średnio 2.3x więcej w stosunku do ilości katalogów (wynik z mojej dodawarki)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jednak coś u mnie było nie tak z dekodowaniem..... sprawdziłem te zaakceptowane i one nie miały w ogóle captchy....

Czy plik keys.php musi 'stać' na domenie, czy może w katalogu tej domeny ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skonfigurować Xrumer 7 do dekodowania obrazków w SQA.

1. Zakładam przykładową domenę https://do-kluczy-xr.com

2. Wgrywam pliki z paczki drainxr.rar

3. W config.xml <xrumerurl>https://do-kluczy-xr.com/keys.php</xrumerurl>

4. Do xrumera ładuję listę składającą sie z tych samych adresów https://do-kluczy-xr.com np x 10000

Mario: już piszę z pomocą na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem problem jaki mi uniemożliwiał używanie dodawarki.

Problemem są (były) uprawnienia jakie powinien mieć plik keys.xml. Albo nie doczytałem, albo nie było nigdzie napisane, że należy je zmienić, żeby umożliwić zapis.

Chociaż to i tak nie rozwiązało do końca problemu, bo przy 'ładowaniu' plik jest kasowany i później zakładany od nowa......a to też wymaga ustawienia praw katalogom.

Ogólnie znalazłem jakiś serwer gdzie ruszyło to bez poprawek.

Jeśli ma to wyjść poza wersję beta, to należy to dopracować, żeby uniwersalnie działało na każdym hostingu. Może zamiast kasować plik keys.xml i go od nowa tworzyć, to tylko operować na jego zawartości ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widze problemu, te skrypty można sobie w dowolny sposób popoprawiać, żeby działały tak jak sie chce. Można zmienić, żeby nie kasował pliku a otworzył go z "w+" co usunie cała jego zawartość. Nie bardzo da się napisać "proste" forum do zbierania kodów żeby działało na każdym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuściłem dodawanie nowych katalogów i trafiłem na mały zonk. Lista adresów, którą wkleiłem miała wszędzie na końcu znak / (czyli przykładowo : https://adresik.pl/) i wtedy wszystkie nowe program dodał.... nie patrząc, że te same adresy są już w bazie tylko bez znaku / na końcu

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można dorobić opcję usuwania płatnych katalogów z bazy ?

Druga sprawa, to czy byłoby problemem dorobienie funkcji eksportu bazy danych do pliku tekstowego ? Np. tylko adresów do których udało się dodać wpis.

Pozdrawiam.

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie koncert życzeń, ale przydał by się export do pliku wszystkich seoków z programu. Albo zintegrowana opcja sprawdzania dodania wpisów.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności