Skocz do zawartości

Wielowątkowa dodawarka do seokatalogów + Xrumer 7 mod


yokokeke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wrzuciłem poprawkę 1.2.2

zmiany / dodatki:

- nowe bardziej czytelne okno projektu

- ulepszony system losowania synonimów

- funkcjonalność okna wybierania podkategorii (m.in wybieranie ścisłe/ wybieranie z wewnątrz wyrazów)

- możliwość zakolejkowania wątków poprzez dodanie listy z pliku (bez korzystania z bazy katalogów)

- zapis do pliku listy wybieranych podkategorii (oszczędza to czas jeśli ktoś ma wiele stron o tej samej tematyce).

Przykład wykorzystania: można zapisać raport i skopiować linki gdzie nie powiodło się dodanie, zoptymalizować projekt, a następnie uruchomić dodawanie tylko tych linków bez wybierania podkategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli dany katalog nie umożliwia dodania linku? (tzn. tutaj problemu nie ma), ale konkretnie to chodzi mi o sytuację: mam opis, po wygenerowaniu 500znaków, a link można dodać od 600. W opisie link jest ręcznie dodany to co w tym wypadku? System usunie link z opisu i doda wpis czy po prostu nie doda wpisu do katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji że rozważam zakup "jakiejś" dodawarki do seokatalogów, to mam kilka pytań...

1. istnieją ograniczenia co do ilości opisów na jeden projekt?

2. zdazyło się komuś dostać po łapkach od Google za wysłanie opisów jednorazowo do wszystkich katalogów w bazie?

3. czy jest dostepna/planowana obsługa wpisów płatnych/multikodów?

4. czy jest dostepna/planowana obsługa niestandardowych pól? NIP, nazwa firmy etc...

5. czy jest planowana obsługa linków w treści, o ile katalog na to pozwala?

6. czy jest jakiś sposób zaawansowanego filtrowania listy katalogów, czy to już trzeba sobie samemu robić "na zewnatrz"?

7. Bardzo hardkorowe pytanie: czy kiedykolwiek ktoś rozważa w tego typu dodawarkach ogarnianie "niestandardowych pytań" w stylu "wpisz mars od tyłu"?

8. czy jest dostępny/planowany moduł sprawdzający czy link został opublikowany? pobranie jego adresu w celu pingowania,linkowania...

Nie widziałem jak soft wygląda więc mam jeszcze pytanie czy po zakończonym procesie dodawania dostaję informację, w ilu i jakich (adresach) katalogach się nie udało dodać (zgłosić stronę) i dlaczego się nie udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raport dostajesz.

dodano

nie dodano bo /za niski PR/za krótki opis/ za długi opis/ za krótki opis/ za dużo słów kluczowych/ błąd 404/ katalog płatny/ inny błąd (tu chyba wrzuca innaczej zabezpieczone niż przez captche)/ ban

multikody są

katalogi dodajesz do bazy, czyli musisz sobie zrobić na zewnątrz bazę/bazy

Wpisy oczywiście nie indeksują się od razu, więc nie masz 300 linków na raz do strony

Generalnie soft godny jest wg mnie ;)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności