Skocz do zawartości

Poszukuje programu/skryptu ktory bedzie sprawdzal ilosc zaindexowanych stron


kun4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozecie to podajcie przyblizona cene tutaj (ciekawosc mnie zzera ile za takie cos mozna wziasc:)

Nie wiem za ile mozna sprzedac bo nie sprzedalem :)

50-100zl w zaleznosci czy to OEM czy tez pobieranie z bazy/pliku domen sprawdzanie, zapisywanie wynikow, odpytywanie rozne dc itp

Czyli w cenie ksiazki do php ;)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..nie jeden chcialby miec taka stawke godzinowa :-) Ile wy chcecie siedziec nad takim skryptem?

To jest robota na pol godzinki max. Konkretnie jedna petla, zapytanie curlem i jedno wyrazenie regularne :-) Ja rzucielem symboliczny 1% bo na adultach (w ktorych robi kolega) duzo wyciagnac nie mozna (szczegolnie jak ktos jest na tyle poczatkuacy zeby nie umiec napisac tak prostego skryptu) :-)

:)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypt analizujacy liczbe linkow, administrator do wprowadzania (add/edit/delete) domen, prezentacja wynikow, skrypt do odpalania tego powiedzmy 1 dziennie, itd... pol godziny tak?

Nawet jesli k.. pol godziny - zastanowcie sie nad cena 50 zl - jednorazowo - za cos co kolo bedzie uzywal dla kilku tys. domen w jakims tam swoim biznesiku.. smiechu warte, ale coz tak jak powiedzialem Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoogleGuy

nie ma sie denerwowac. osoby z doswiadczeniem na pewno zostana docenione przez swoich klientow i beda zarabiac "troszke" powazniejsze sumy. Mowie z wlasnego doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności