Skocz do zawartości

Koniec SuperSpamera


michal

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie mogles napisac Michal... Jak dzieci ja w szoku z was jestem...

Cerebru dodal sobie na tym forum avantaraka i pozniej w innych forach podawal do niego link. A wiec w praktycey wygladalo to tak, ze inne fora ciagnely z FiO avantara Cerebru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jakby mnie ktoś tak ośmieszył jak ciebie to nie wiem czy bym jeszcze mógł tu być i pisać. ty sobie z tego nic nie robisz. nie to, żebym powiedział, że nie masz honoru...

Dla niektorych to nie jest takie oczywiste. Sprawdz sobie takich userow: ruski, wlasrus i cerebru. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze to ten sam czlowiek :)

Idac tym tokiem rozumowania mozna przyjac, ze za kilka dni pojawi sie tutaj nowy user o nazwie Cerberus albo jakis inny podobny. I znowu znaki na niebie i ziemi beda wskazywac na powiazanie tego usera z uprzednio wymienionymi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach ponieśli go Świętojańską

Naprzeciw glinom, naprzeciw tankom.

Chłopcy komputerowcy, pomścijcie druha,

Już nam tu Super Spamer - nie grucha.....

:) .........................................

Bo padł :mrgreen: :P

Michał Proponuje następny odcinek (temat przyklejony) pod tytułem

"Tożsamość Bourne'a" :mrgreen:

:(;)

Znam straszniejszego Spamera :( -to moj listonosz :mrgreen: chyba zgłoszę go do spam reportu

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.

Podszedlem do tej sprawy z najwyzszym stopniem powagi. Wszystko dodawalem i nawet wiecej.

Nie rozumiem o jakie osmieszanie wam chodzi? Jesli o te ksywki to mam to prawde mowiac gdzies. Sprawe ta kontynuje. Wiec chetnych zapraszam na PW. Wszystko bede zglaszal.

Nie wiem kto sie przyczynil do skasowania tego. Ale interesuje mnie udzial Pneumy w tej kwestii.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko maroko :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do cerebru:

Czemu na wszystkich forach ktoś coś do ciebie ma?

Nawet na jednym z takich jest stwierdzenie, że śmieje się z ciebie pół internetu.

Ciekawią mnie też twoje częste wpisy w księgach gości...

Reklamujesz się gdzie się da, masz spam na stronie.

Apeluję do Michała o przywrócenie cerebru rangi SuperSpamer (wpisy w księgach, ciągła reklama na forach, spam na własnej stronie, kradzież czyjejś pracy) - ranga pasuje do niego jak ulał. Teraz jednak wszyscy by wiedzieli co ona ma oznaczać.

"To nie jest niechęć. Ja cię po prostu nie lubię" - Chłopaki nie płaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mogles napisac Michal... Jak dzieci ja w szoku z was jestem..

No to ja jestem w szoku <b>z Ciebie</b>, bo chyba kazdy wie, ze takich rzeczy sie nie robi, tym bardziej jak masz swoja strona internetowa i mozesz swoj avatar na nia wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamujesz się gdzie się da, masz spam na stronie.

Trele morele. Udowodnij, pokaz spam na mojej stronie.

jak masz swoja strona internetowa i mozesz swoj avatar na nia wrzucic.

Przepraszam, to sie wiecej nie powtorzy. Nie mialem akurat avatara na kompie i na serwie. A ten co byl. Specjalnie do forum. Wiec wzialem linka :)

Przepraszam one more time.

P.S. Pol internetu sie smieje... lol jesli z tego ze polecam jakies swoje produkty, to moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij, pokaz spam na mojej stronie

Cisza nad tą trumną. Cerebru, nie da się ukryć, że sprowokowałeś dyskusję, której forma i objętość przerosła treść. To jest sposób na linki z forum ? Odpuść już. Jeżeli chcesz kolejnej oceny strony zgłoś takie zapotrzebowanie w dziale "dobra i wiarygodna" bo to chyba ostatni, gdzie nie toczy się dyskusja na temat Twojej twórczości.

Pol internetu sie smieje... lol

Kończ Waść, wstydu oszczędź... bo od wesołośći już krok tylko do żenady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze wyrecze michala i przemowie Twoim jezykiem - za takie akcje mozna dostac z czystej zlosliwosci (bo duzo ludzi bedzie w "szoku z Ciebie") spamreport od hm.. ilu mamy memebrow na forum...circa 400 :))), + inne fora. i przemknie Ci przed nosem posadka w google.

Podszedlem do tej sprawy z najwyzszym stopniem powagi

bingo. a my skrajnie odwrotnie.

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my skrajnie odwrotnie.

Trudno, ktos jest bardziej powazny ktos mniej...

posadka w google.

Czlowieku, jaka posadka w Google. Zastanow sie nad swoimi slowami. Robie to bo chce czysty index w Google i brak spamu (nie mowie o pozycjonowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności