Skocz do zawartości

Koniec SuperSpamera


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Robie to bo chce czysty index w Google i brak spamu (nie mowie o pozycjonowaniu).

To sie nazywa "syzyfowa praca"....

Indeks google nigdy czysty nie będzie :!:

no chyba, że będą mieli doskonały algorymt... :)

Każdy powienien się interesować swoją konkurencją... bo moim zdaniem jesli ktoś zgłasza spamreporty innych branż, to znaczy że strasznie mu się nudzi.... hehe

Zazdroszcze ci cerebru.... masz tyle czasu... :roll:

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czasu tyle niemam jak Ci sie wydaje.

Nie wiesz do ktorej siedze przy kompie wiec...

Warto walczyc o czysty index i mam nadzieje ze ten alogrytm kiedys bedzie o tyle dobry zeby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licze na zadna posade. Po prostu lubie Google :) i uwazam ta wyszukiwarke za najlepsza.

Chce zeby miala czysty index i jakies oskarzanie mnie o spam nie uwazam za stosowne. Moze sie myle Michal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ta wyszukiwarke za najlepsza

chlopaki przestali sie zajmowac tylko wyszukiwarka to moze w przyszlosci miec negatywne konsekwencje :)

a pozatym odkad weszli na gielde jakos dziwnie sie w g dzieje :(

a tutaj masz cos dla fanow

https://www.google-store.com/index.php

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beha napisał:  

Nie bywam tu bardzo często ale czasami zdawało mi się pobrykać po forum, teraz to zastanawiam sie nad każdym zapytaniem kierowanym do bazy  

BD odpowiedział:

Nie o to chodzi. Cerebru dodal sobie na tym forum avantaraka i pozniej w innych forach podawal do niego link. A wiec w praktycey wygladalo to tak, ze inne fora ciagnely z FiO avantara Cerebru.

#-o kurczę Jak ja to czytałem.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
A o co chodzilo z ta cala zadyma o SuperSpamera ? Widze, ze Cerebru.com ma sporo linkow z blogin, ksiag gosci itd.

Chyba niewarto wracać do tego tematu. Nic ciekawego.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzilo z ta cala zadyma o SuperSpamera ? Widze, ze Cerebru.com ma sporo linkow z blogin, ksiag gosci itd.

Nie Warto

Po krótce tak dopuki forumowicz nie bredzi nie obraża innych nie prowokuje nie robi sobie strasznej autoreklamy- atmosfera jest miła

To miło nam każdego gościć.

Jednak jesli łamie się elementarne zasady to konczy się jak Cerebru.

Było mineło

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności