Skocz do zawartości

Trwa rewolucja w Hiszpanii


outofmatrix

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, może zbyt mocno to napisałem, dzisiaj w Faktach był spory materiał o tym, na 5 miejscu ale zawsze.

Tak jak pisałem, protesty trwają od 15 maja a ani ja ani żaden mój znajomy o tym nie wiedział.

W każdym razie jako mod możesz usunąć podtytuł z tematu, reszta zdaje się wciąż aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak odchodząc od tematu, ale niech mi ktoś wytłumaczy, po co niektórzy piszą wielkimi literami PO w wyrazach zaczynających się od tej sylaby? Zauważyłem, że to dotyczy raczej przeciwników obecnego rządu, ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi.

1. Generalnie takie coś wkurza wyborców PO.

2. Ukryte aluzje. :)

3. Możliwy pokemonizm ale mało prawdopodobny.

4. W TV też używa się "PO" w wyrazach, może dlatego?

5. Tajny kod masonów? :)

Wybierz najtrafniejsze rozwiązanie.

gdzieś zaginęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszli ludzie aby dostać jeszcze więcej socjału. Też mi rewolucja...

bo niestety w 95% po to ludzie wychodzą, a potem ten socjal ich niszczy ...

koniec, więcej już nic na temat polityki nie napiszę ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii jest coraz gorzej, a w Polsce coraz lepiej.

Pod jakim względem? Że ABW wpada do gościa co ma satyryczną stronę o Tusku?

Jakoś nie spotkałem się aby amerykańskie służby czy chociażby nawet Mosad zajmował się satyrycznymi stronkami. Aczkolwiek na Białorusi i w Rosji jest to spotykane.

Chociażby z ostatnich dni to co wyrabiają z piłką nożną. Mieliśmy mecze gdzie straty były dużo większe i jakoś stadionów nie zamykali. Kibicom oberwało się za antyrządowe nastroje.

Takim tokiem rozumowania

Skoro co roku w PKP są duże straty z powodu wandalizmu to czemu pociągi nie mogą jeździć puste?

Odpowiedzialność zbiorowa była ale w poprzednim ustroju, mimo, że uniewinniono Kiszczka (cóż taka demokracja, widocznie dla większości normalne chociażby to, że za morderstwa w kopalni "Wujek" ZOMO nie odpowiada bo tylko wykonało rozkaz a Kiszczak nie odpowiada bo nie strzelał tylko wydał rozkaz, krótko mówiąc po cholerę Ci górnicy w tej kopalni byli) a Jaruzelskiego zaprasza się do RBN to jednak nie do końca mi ten ustrój się podobał.

Dodatkowo według statystyk bezpieczeństwo na stadionach przez ostatnie lata znacznie się poprawiło więc działania rządu potwierdzają, że chodzi tylko i wyłącznie o ponowne przedstawienie Tuska w roli szeryfa.

Miała być zagrywka podobna do dopalaczy. Jedna się im udała, druga jednak chyba obróci się przeciwko.

Wróćmy do problemów obejmujących wszystkich bo takich różnych głupich działan to full, co kilka dni:P

Polska jest najbardziej inwigilowanym krajem w UE. W poprzednim roku podsłuchano 1 300 000 rozmów. Także dla władzy jesteśmy gorsi jak terroryści dla USA:P

Dla tych ze słabą pamięcią to PO straszyła inwigilacja :

Co do haseł to ten typ tak mają, chwytliwe ale nieprawdziwe. Co do ostatniego nie róbmy polityki, budujmy mosty to rzeczywiście Hanna Gronkiewicz-Waltz dwa razy wygrała i dwa razy obiecywała ten sam most;]. Niestety zamiast Tusk zakasać rękawy i dokończyć te przęsła stawiać to teraz zaczął jeździć po Polsce. Widocznie nie tylko w centrum tych mostów brakuje.

Podniesienie podatków. Jak ktoś myśli, że przełoży się to na większe wpływy do budżetu to się myli. W tym roku znacznie wzrosła liczba firm rejestrujących się w innych krajach, często w UK. Pani z kiosku zapłaci w Polsce ale już firmy zatrudniające tysiące pracowników będą kombinować co nie jest dziwne. Przy tej okazji przypomnę ostatni raport Banku Światowego według którego w nawet w niektórych państwach afryki łatwiej założyć działalność gospodarczą niż u nas.

Także żartobliwe stwierdzenie "sto lat za murzynami" już nie jest żartobliwe.

Rząd mówi, że podwyżki wyniosły 4%. Idźcie powiedzcie to rodzinie skromnie zarabiającej. Zobaczcie żywność, benzynę prąd gaz (dwa ostatnie mają podrożeć i to w przysłowiowe ch*j, widocznie w ramach korzyści z gazociągu). Te statystyki są tak realne jak i te z sondaży. Jak wiemy z najpoczytniejszej gazety opiniotwórczej Komorowski wygrał w I turze.

Zainteresowanym polecam ostatni numer Uważam Rze (tzn dzisiejszy), który dotarł do dwóch dokumentów.... Od rozkładu SLD większej beki nie było.

Zobaczymy co z tego wyniknie ale jest co najmniej szokujące. Tusk już nawet w tej sprawie się wypowiedział, w sumie wielu innych również mimo, że artykuł dopiero dziś się ukazał.

W skrócie czego dotyczy:

Nielegalne finansowanie Platformy Obywatelskiej z mafijnych pieniędzy (to akurat jeszcze nie dziwi), posiadanie i używanie narkotyków przez Mirosława Drzewieckiego(tak tak pan Miro), współpraca funkcjonariuszy CBŚ z organizacjami przestępczymi oraz korupcja w sądownictwie.

Mnie jednak szokuje najbardziej, że funkcje kierownicze w jednostkach obejmują ludzie wcześniej przez te jednostki rozpracowywani. Mają dostęp do tajnych danych zbieranych m.in na swój temat.... Nie ma to jak decydować o karach dla samego siebie. Miejmy nadzieję, że będą dla siebie obiektywni:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doler - to jest to co powinien każdy wiedzieć - nic dodać nic ująć.

Ja tylko miałbym jedno do dodania - chciałbym aby na zbliżające się wybory frekwencja była poniżej 15% (czyli rodzina i znajomi polityków).

Bo to jest jeden z najlepszych sposobów na nieposłuszeństwo obywatelskie dla tych wszystkich na górze. Może wtedy my nie będziemy owieczkami na rzeź a oni będą baranami z tępym wzrokiem zapatrzonym na słupki wyborcze. Mamienie, ze nie idąc na wybory nie mamy prawa rozliczać rządzących jest kpiną. Jeśli wybór jest między wilkiem a tygrysem czekający żeby wyborców zjeść... to co mam głosować na któregoś z nich. W demokracji mamy prawo także nie głosować to też rodzaj sprzeciwu.

Nie brałeś udziału w głosowaniu? to super ... masz prawo krytykować wszystkich :) :)

Pracuje... pracuje... pracuje... ZIBICOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Grecji też się ludzie szykują a część już wyszła na ulicę. Skala nie ta sama ale zawsze coś.

Matrix to nie jest film science-fiction a jedynie film osadzony w realiach futurystycznych obrazujący całą prawdę o naszym życiu niczym dobry film dokumentalny...

Darmowe MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałeś udziału w głosowaniu? to super ... masz prawo krytykować wszystkich

Na wybory każdy powinien iść obowiązkowo , szkoda tylko że nie ma kogo wybierać. Taka nasza rzeczywistość.

System mafijny , przepraszam partyjny woła o pomstę do nieba. Ale przecież Ci co są u koryta nie zmienią bo im tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Grecji lecą już koktajle mołotowa. Ludzie się zaczynają powoli budzić z letargu.

Islandia już dawno została zniszczona przez dług w jaki ich wmanipulowali

Hiszpania dług - wszystko przed nami

Portugalia dług - wszystko przed nami

USA już się zbliża do granicy wielkiego bum

Egipt już wyłożył karty na stół

Polskę też to czeka, już od dawna spłacamy swoje długi w ziemi, naszej polskiej. Ciekawe czy polak będzie miał odwagę zawalczyć o nasz kraj.

Zabawa trwa na całego a ludzie nadal mówią "teoria spiskowa".

Na wybory każdy powinien iść obowiązkowo...

na wybory kolejnym razem nie powinien pójść nikt by pokazać tym oszołomom, że nikt nie potrzebuje prowadzenia za rączkę i niańczenia. Banda idiotów wymyśla powody do wojny a my mamy się za nich bić... kiedy ludzie się ockną...

Matrix to nie jest film science-fiction a jedynie film osadzony w realiach futurystycznych obrazujący całą prawdę o naszym życiu niczym dobry film dokumentalny...

Darmowe MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka ... wszystkie państwa, czy duże czy małe toną w długach, czyli gdzie jest kasiorka ? :)

W Chinach.

Z powodu przeniesienia produkcji do Chin zaburzona została równowaga między konsumpcją a produkcją w krajach bogatych, przez co nastąpił odpływ pieniądza z bogatych krajów. Te bogatsze, miały większe nagromadzone środki wydawane na konsumpcje. Tym biedniejszym już się kończą.

Prosty przykład. Kupujesz chiński czajnik za 30zł (Chińczyk wyprodukował go za powiedzmy $1). Czajnik po dwóch miesiącach się spalił, Myślisz sobie, a tam, nie jest to drogie, kupie następny. Jaki jest jest efekt takiego wydarzenia: daliśmy chińczykowi $1 a jeszcze teraz musimy się martwić co zrobić ze śmieciem). Za 2 miesiące znowy DAMY Chińczykowi $1 i tak w kółko.

Wczoraj stać było nas na wiele chińskich produktów. Dzisiaj stać już nas TYLKO na chińskie produkty. A jutro ...

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności