Skocz do zawartości

Wartościowe katalogi NEONEX


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Lista katalogów: cashin.pl, sztygart.pl, aquazon.pl, kubadoro.pl, polamac.pl,

asshole.pl, intermax24.pl, ak57.pl, e-profesionalny.pl, stacnas.pl, aluweb.pl,

eroniunia.pl, trabnac.pl, davio.pl, markotnie.pl, mbrteam.pl, gigahit.pl,

ramble.pl, fenoria.pl, whamer.pl, nanter.pl, blazi.pl, acja.pl, akona.pl,

chinaz.pl, wpycha.pl, goteria.pl, norvena.pl, stacker.pl, stsatori.pl,

galttax.pl, lasad.pl

K5CM4A95

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 874
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Akona.pl na Akonka.pl zmieniłem.

I tak gratisowo 25 wpisów:

Lista katalogów: godny.net.pl, linkerownia.net.pl, linkas.net.pl, linkowany.net.pl,

linkerro.net.pl, linkhouse.net.pl, znajdujesz.net.pl, widziano.net.pl, wyhaczone.net.pl,

szperamy.net.pl, umocnij.net.pl, stronologia.net.pl, szperaczka.net.pl, polinku.net.pl,

stronice.net.pl, megalinki.net.pl, coollink.net.pl, dodasz.net.pl, wyszukano.net.pl,

zerknijmy.net.pl, katalogujmy.net.pl, linkmastersi.net.pl, linkersi.net.pl, mocuj.net.pl,

dopalarka.net.pl.

AN6W9M37

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpis ze strony katalogi.pro

"Jeżeli „biznes katalogów” będzie zwracał koszty prowadzenia (głównie domeny) to oczywiście będzie trwać to wiecznie. Może dojść także do sytuacji, że będę musiał zamiast odnowienia domen zakupić nowe i przenieść katalog na nowy adres"

Przykładowo można sobie kupić domenę za 500 zł konafi.pl , a tybł kiedyś jego katalog ,a inne upadłe katalogi można sobie samemu poszukać,ale są to już zupełnie inne strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pytanie do właściciela katalogu czy wpis dodawany jest na zawsze jest absurdalne.

Jakiej gwarancji oczekuje taka osoba? Że grupa będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie?

Nie mówię oczywiście o sytuacji, kiedy katalog po miesiącu przestaje istnieć, ale zastanówcie się chwile czy takie pytanie nie jest wyrazem myślenia życzeniowego. Przenosicie to na inne sfery życia i dlatego tak łakomie chwytacie hasła m.in. Amber golda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istotne jest czy właściel przenosi bazę i podmienia domeny po banie w ramach grup, bo trudno oczekiwać żeby katalog istniał na zbanowanej domenie. Jeśli podmienia tylko domenę to wszystko jest ok. Jeśli jest inaczej, no to jest gra na krótką metę. I nie wiem skąd wtedy lameny że domene można kupic po 500zł. Chyba świadczy to o niewiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 20 godzin aukcji: https://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12353389

Odnawiam domeny od 2009 roku więc jest ok. Obecnie nie odnowiłem tylko 25 domen ze skryptem Omni ze względu na nieprofesjonalny skrypt.

Po prostu nikomu nie obiecuję, że wpisy będą wieczne tak jak niektóre osoby, które sprzedają kody bardzo tanio i nielegalnie.

Kto kupił kody 3 lata temu i dodał stronę do pakietu 0,1,2,3 to ma wpis za 20 gr netto już 3 lata :) To moje najstarsze domeny...

Po prostu podchodzę do katalogów poważnie co wynagradzają mi klienci (w tym też firmy pozycjonujące współpracując ze mną od początku).

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zupełnie na wymarzonym, bo siedzę po prostu w domu.

Plus ostatnich dni taki, że podlinkowałem mocniej katalogi, a minusem jest to, że troszkę mało maili z zamówieniami piszecie.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności