Skocz do zawartości

Wartościowe katalogi NEONEX


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 874
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki za kody ale to jest trochę źle podane. Każdy pakiet ma kilkadziesiąt stron. Skąd teraz ktoś będzie wiedział który kod z którego pakietu na jakiej stronie został użyty. Według mnie kod powinien być podany kilku/kilkunastu pierwszym osobą. Ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pakiet ma kilkadziesiąt stron

Sto katalogów - wyjątkiem jest 3 pakiet gdzie jest 124 katalogi ale to zmienie w przyszłości.

Skąd teraz ktoś będzie wiedział który kod z którego pakietu na jakiej stronie został użyty.

Pewnie 99% osób korzysta z dodawarek więc... nie ma z tym problemu ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 1 marca wystartuje 100 WP-KAT i 300 presell page. Ceny za kody nie znane - orientacyjnie WP-KAT 30 gr netto / wpis, a presell page 80 gr netto / wpis. Trwają także inne prace jednak tych obecnie nie mogę zdradzić :)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Informacja: drobne problemy mogą pojawić się dzisaij na kilkudziesięciu katalogach.

Aukcje Allegro: https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12353389

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut po podaniu kodu katalogi z tej grupy 8 krzyczą że kod jest nieprawidłowy, już został wykorzystany na wszystkich stronach??

jak ktoś zdążył wykorzystać ten kod we wszystkich katalogach w ciągu 15 minut od opublikowania to nich się pochwali, bo to chyba jakaś ściema jest. sprawdziłem na 7 losowych katalogach i wszędzie odpowiedź że kod jest nieprawidłowy


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności