Skocz do zawartości

Wartościowe katalogi NEONEX


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie ściemniam - w tym momencie: 2 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkowników

Pakiet 5: 29ICSG1SPDB693C9

wpis srebrny - neonex.pl

Aukcje Allegro: https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12353389

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 874
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

15 minut po podaniu kodu katalogi z tej grupy 8 krzyczą że kod jest nieprawidłowy, już został wykorzystany na wszystkich stronach??

jak ktoś zdążył wykorzystać ten kod we wszystkich katalogach w ciągu 15 minut od opublikowania to nich się pochwali, bo to chyba jakaś ściema jest. sprawdziłem na 7 losowych katalogach i wszędzie odpowiedź że kod jest nieprawidłowy

Bez urazy, ale jest kilka grup do których nie warto zaglądać po darmowe kody, między innymi do tej. Powód jest prosty, "zawodowcy", którzy dysponują dodawarkami wykorzystuję ten kod w kilka sekund po publikacji, w najgorszym wypadku mieszają ręcznie, w co wątpię. Administratorzy większych grup nie zwracają uwagi na mało wartościowe teksty itp.

Nie ma po się spinać, taka prawda ^^

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku mniej więcej zwykle nawet nie próbuję łapać kodów Neona. Kody to nie ściema - wystarczy spojrzeć na 'ostatnio dodane wpisy' - zwykle 1 osoba w ciągu 20sek. jest w stanie wszystko wykorzystać.

Tym bardziej dumna jestem, że udało mi się akurat dziś dodać 6 wpisów ręcznie:P

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie jest "Jednocześnie informuję, że grupy wpis zwykły (multikod) oraz wpis zwykły (kod 24 znaki) zostaną usunięte dnia 1 kwiecień 2013 rok. Proszę, aby wykorzystać kody do tego terminu – jeżeli nie zostaną wykorzystane to wpisy przepadną."

Czy to dotyczy wszystkich katalogów? Sinookie i Moderowane (grupy 1-3) ?

| Praca www.s-ki.pl/praca| Ełk www.elk.info.pl jeśli szukasz pracy w Ełku | www.em-meble.suwalki.pl/ - meble Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to SEOKatalogów. Zostanie tylko aktywna grupa wpisów - wpis srebrny oraz wpis złoty. Po prostu nie chcę później skarg, że coś nie działo, nie wykorzystałem kodu itd. Jasno w regulaminie jest napisane, że...

19. Ważność kodu to minimum 4 miesiące od daty zakupu (płatności SMS = 24h)

Listopad 2012 - wprowadziłem wpis srebrny/złoty i ostatni raz sprzedałem kod z wpisu zwykłego lub kod 24 znaki itd.

W kwietniu także zostanie podmieniony/usunięty pakiet 9 i 10 (zbanowane). Jeżeli zostanie podmieniony to wpisy zostaną przeniesione, a jeżeli usunięty to adresy katalogów zostaną prawdopodobnie "ukryte" oraz będzie można ubiegać się o nowy kod jeżeli zakup był w 2013r. Już drugi raz te katalogi mi zbanowało - inne grupy stoją twardo od nawet 2009 roku.

Plany na przyszłość - myślę stworzyć XXX SEOKatalogów, których nie będę promował w spisach katalogów, na firmowej stronie. Z mniejszą ilością wpisów, bardziej podlinkowanych, (prawdopodobnie) o 50% droższych - cena wpisu 30 gr netto. Ewentualnie pomyślę także o tematycznych.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii katalogów: w pakiecie 6 domeny podmienione. Została do podmiany grupa 9 i 10 - powód ban.

W kwestii presell page: test wskazuje, że mają moc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Informacje na www.neonex.pl

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa 2 - S8SYB2F91A1RNQL1

Wpis srebrny - NEONEX.pl

Aukcje Allegro: https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12353389

W tym miesiącu 300 nowych katalogów.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt z powyższego kodu nie skorzystał więc nowego nie podaję :P

Piszecie mi maile o WP-KAT - będą w tym tygodniu... W ilości 100 sztuk.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności