Skocz do zawartości

[Kupię] LINK na stronach z PR min. 4


look4me

Rekomendowane odpowiedzi

to przejdz sie po tym forum niezarejestrowany.

Spojrz na URL, zobacz podpisy i linki.

na tym forum jest ponad 20 zmian, ktore optymalizuja to forum.

zobacz np.: https://www.ewiza.com/forum/about25.html

ja wczesniej wyprobowalem dwa inne mody, ale jeden z nich wlasciwie wprowadzil burdel w wyszukiwarce tworzac setki urli.

Tak wiec jak kiedys wpadla wyszukiwarka na moja strone (jeszcze inne forum) to zebrala ponad 2000 stron, mimo, ze w rzeczywistosci tam bylo okolo 100 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, musze powiedziec, ze ta cena jest nieco kosmiczna.

Cena jest zaporowa a nie kosmiczna.

Równie dobrze można mieć te same linki w tablicy ogłoszeń za punkty. Trzeba tylko te punkty zdobyć ale to już inna bajka. Jak zapewne wiesz - zamiast przepłacać np. 10 złotych mozesz umieścić wpis w zasobach Otwartego Katalogu Internetowego zupełnie za darmo.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie była kiedyś dyskusja na temat kupowania punktów i może coś przeoczyłem ale jak ta sprawa się skończyła ?

Nic sie nie martw niczego nie przeoczyłeś ;) Jeśli wszystko wypali (niestety wszystko się strasznie przedłuża) to przy zamawianiu odbitek cyfrowych z serwisu foto.webwweb.pl będą extra punkty.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności