Skocz do zawartości

czy Onet banuje za Adsense ?


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

być może to zbieg okoliczności, ale jak się już taki temat pojawił...

Wywalenie mojej głównej domeny ".info" nastąpiło jakieś 2 tygodnie po dodaniu Adsense na mojej stronie. Strona była na pierwszej pozycji. Teraz jest na pozycji 2, ale pod niepozycjonowaną domeną p9.pl i w dodatku link który pojawia się w wynikach, to link do podstrony w galerii. Pisałem kilkakrotnie do Onetu z prośbą o skorygowanie, bo domena p9.pl przestanie istnieć w najbliższym czasie... bez odpowiedzi.

Dodatkowo (ale to przed dodaniem Adsense) zmienił mi się wyświetlany tytuł strony, choć w katalogu jest poprawny - też kilka maili bez odpowiedzi.

Grzesiek

h27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To się dołączę ze swoim małym WWW:

1. jest AdSense, Google PR 4 (ma być 5 wedle wróżki),

2. odwiedzalność liczona w tysiącach unikalnych ip na dobę,

3. Onet zindeksował ponad 2000 polskich linków prowadzących do tego WWW (żaden spam),

w wyniku, z tego WWW w onecie NIC nie ma, tzn. ban na całego :D

Dwa listy, zero odpowiedzi.

Wniosek: Onet robi co może aby niszczyć nawet potencjalną tylko konkurencję.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek: Onet robi co może aby niszczyć nawet potencjalną tylko konkurencję.

Kto ich tam wie albo mają taki burdel.

Wiem tylko jedno w Polsce jest zasada mało zainwestuj dużo się "nachapaj".

I tak działają Polskie media internetowe.

Ale jest na to metoda zeby z powrotem powracały wam strony:)

Kupcie baner na pierwszą stronę Onetu już za jedyne 150000,00pln netto (może dadzą rabat)

Wtedy napiszcie do nich że jakto kupujecie reklamę za tyle kasy a oni wam stronę wyrzucają i z gębą do Dyrekcji.

Albo Lepiej zróbcie stronę nafaszerowaną spamem po brzegi A potem Kupcie ta reklamę za 150000,00pln

i zobaczycie jak działa swietny algorytm.

Algorytm omija strony które mają w kodzie napisane że kupilismy reklamy na Onecie :zeby: za straszną kasę.

:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary druchu Lordbardzie :D

Jezós Marja, dróchu Roberdzie, spraf sobje na Mikołaja,

tódziesz na Borze Narodzenje, jakiź sprytny spelczeker,

bo...

... po prostu nie wypada pisać tak biznesmenowi... :>

Szy.

SZy mOglo BYc GoSHEJ - JEgO posT mOgl fYGlAdac jaK BloG PIETNasTolATki. sZTSchEsHE odRAdzAM Takie pIsANiE, GDYz To sIE KoNTschY jAk mOZgoO praNie. :) pzDR.

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

moja witryna istnieje od około 1,5 miesiąca. Do wczoraj na zapytanie 'prawo pracy' była w onecie w pierwszej piątce. Dziś, już wcale jej tam nie ma.. Żadnego spamu na niej nie ma.., zresztą sami możecie zobaczyć..

Jedyne moje wykroczenie, to dodanie dwa dni temu Adsens dla wyszukiwania.. Ech.., szkoda słów..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku temu miałem sytuację, która była już opisywana na forum w innym wątku - dotyczyło to usunięcia strony którą pozycjonowałem (zero spamu - kod czysty). Przez długi czas była nr 1 i no problemo, aż tu nagle klient dzwoni do mnie i nawija, że w onecie nie ma strony (a bardzo mu zależało na onecie, mimo, że w google tez nr 1) - no to piszę email do onetu. W odpowiedzi otrzymałem, że czasami jak aktualizują wpisy, to może tak się zdażyć :D , ale nic to - po chwili strona znów się pojawiła i do tej pory jest ok.

Propo adsense na stronach, to nic się u mnie nie dzieje - top 5 od dłużeszgo czasu.

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat onetu dotąd zupełnie mnie nie interesował - dodałam tam na początku stulecia pierwotny adres swojej strony (było to 2 adresy temu) - i zapomniałam o istnieniu onetu. Ten temat zainspirował mnie do sprawdzenia, czy jakiś mój adres istnieje w onecie. Istnieje - na dodatek za dużo adresów :placze:. AdSense nie przeszkodził onetowi wyświetlać w wynikach i stary adres, i aktualny i - co zupełnie mi się nie podoba - adres, który z założenia ma nie istnieć publicznie. Adres, który powstał tylko dlatego, że moją subdomenę musiał dodać admin hostingu i zrobił jakieś dziwne "hopajsztosy" typu z Warszawy do Gdańska przez Kraków. W efekcie powstała po drodze "subdomena przechodnia". Onetowa szukarka zindeksowała ten adres. W efekcie pod swoim hasełkiem okupuję wszystkie miejsca podium tyle, że pod 3 adresami - starym, nowym i "lewym".

Tak w ramach rozpędu Onet zindeksował jeszcze dość wysoko mój bloggerowy blog - co prawda ma on inną tematykę niż strona - ale co tam - 1 link do strony wystarczył. Na deser wyniki Onetu zgarnęły jeszcze mój bloggerowy profil - w końcu w zainteresowaniach też pojawiło się słowo poser.

BTW pytanie do klill bill'a jako fachowca od algorytmu onetu :ph34r:. Czy posiada on specjalny mechanizm do czerpania opisu strony z każdego miejsca kodu byle nie z description.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie najnowszy ranking megapanelowy ?

2-9 I juz chyba uwzglednia ich "mega konkurs"?

Wzrost o caaale 0,3 %... Niech im wzrosnie i o 1 % w kolejnym notowaniu...

To tylko przyspieszy ich pozniejszy spadek (wiecej ludzi w szybszym czasie przekona sie o ich "potendze" - do Erbita - blad celowy:D)

Zwykle nikomu nie zycze zle. Onet jednakze kwalifikuje sie do nielicznej i jakze wyjatkowej grupy :-)

Szlachetne Google

nikt sie nie dowie

jak anty-seo'ujesz

az zajaggerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powazna wyszukiwarka.

Onet to wyszukiwarka w budowie, wersja beta, albo jeszcze wczesniejsza. Tylko czemu nas, betatesterów w ogóle nie słuchają.

Kill Bill - naprawdę tak Cię widzą jak Cię czytają

Czy chodzi o tego faceta na dole tej strony

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW pytanie do klill bill'a jako fachowca od algorytmu onetu :). Czy posiada on specjalny mechanizm do czerpania opisu strony z każdego miejsca kodu byle nie z description.

Żaden ja fahowiec:)

Obecnie algorytm jest "algorytmem błednego rycerza"

Zresztą jaki algorytm.....

tam gdzie ktoś kasuje dodaje coś ręcznie to jest to algorytm ręczny.

Natchniony tym postem zajrzałem na Onet i ;) moje stare spamerskie blogi (kiedyś tak się pozycjonowało) są na 1 miejscach ale jaja.

Ja już zgubiłem hasła do tych Blogów bo Google dawno je wyrzuciło ze swoich wyników .

Pozostało mi zgłosić sam na siebie donos do Onetu bo te blogi czyli bełkot spamerski nie są mi już do niczego potrzebne i nawet wstyd ,że tam widnieją a jest ich 30-ci B) wszystkie pozycja 1-5 pod rózne frazy.

Pamiętam że miały frazy powtórzone do 20-30 razy na stronie ,nagłowków było więcej niż samej strony.

Reszty nie pamiętam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności