Skocz do zawartości

Sposob reklamy w Internecie


ProWeb2

Rekomendowane odpowiedzi

A co oznacza 10 000 / miesiac ?

Budzet reklamowy na reklamę on-line, czy przychód firmy:))

Pozycjonowanie zawsze powinno byc realizowane. Jest czasochłonne ale nie wymaga dużych nakładów finanowych. Co do reszty - pamiętaj, że grupa docelowa (właściciele firm, dyrekcja) wymaga bardziej wyrafinowanej formy reklamy.... raczej one to one, osobiste spotkanie, prezentacja oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam linki sponsorowane google, ale najbardziej przemyślałbym dobrze stargetowany mailing - dla mnie najlepsza forma reklamy w necie.

Choć jeszcze lepsze to mailing, bannery i linki jednocześnie - nie ma to jak efekt synergii :)

Znasz najlepsze serwisu do reklamy tego typu branzy ?

www.governo.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odtworzył ścieżkę zachowania się w internecie potencjalnego klienta mojej firmy. Czyli czego może szukać taki człowie - wpisać to w google - zobaczyć jakie poważne serwisy się tam znajdą.

Zastanów się, jakie strony/wiadomości czytają ludzie decydujący w firmach o zakupie takiego oprogramowania.

No i uderz tam.

Myślę, że reklama bannerowa (ze względu na grupę docelową) może nie dać efektów. Postawiłbym również na pewny (czyt. nie z Allegro) mailing.

Oczywiście pozycjonowanie jak najbardziej - to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na serio specjalistyczny produkt - trudno spodziewać się tak wysokich efektów jak przy norlamnym mailingu.

Jeżeli zależy ci na wyadniu jak najmniej pieniędzy zdecydowałbym się na AdWords (tam płacisz za kliki) i tak jak powiedział Marcin (mchrapka).

"Zastanów się, jakie strony/wiadomości czytają ludzie decydujący w firmach o zakupie takiego oprogramowania."

i na takie słowa wyświetlaj linki sponsorowane.

Poza tym skorzystaj z wyszukiwarki serwisów zamieszczonej w AdWords na pochodne frazy i zdecyduj się na wyświetlanie reklam skierowanych na storny (płacisz za 1000 odsłon Twojej reklamy) Na podstawie tych wyników wybierz najlepsze serwisy i zobacz czy one oferują mailing - jak tak to śmiało - mailing i nadal AdWords skierowane na strony.

Powinny efekty być

Polskie Szlaki.pl - społecznościowy portal wycieczek po Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moze takie portale jak ten:

https://www.it-portal.pl/index/f/baza_syste...S5uYXp3YSBBU0M=

nie wiem ile placi sie za wpis ale czesto na niego trafiam, cenowo w sam raz na takie projekty,

Całuję zmarłą Twą powiekę, moja cicha, moja blada, moja śliczna!

h.Heine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pozycjonowanie

- Boxy reklamowe

- Linki sponsorowane

przeciez to niemal to samo :)

reklama w wyszukiwarkach od osob zainteresowanych dana branza i tematem

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprogramowanie do obslugi firm, produkcji, korporacji, fundacji itp...

hm.. być może chodzi tu o programy w stylu CRM

Więc w grę wchodzi napewno pozycjonowanie pod hasło CRM oraz reklama w typowych serwisach biznesowych.

Dobrym rozwiązaniem jest pisanie artykułów do serwisów posiadających odpowiednią grupę docelową na temat korzyści z systemów CRM (usprawnienie działania firm, zwiększanie obrotów itp.) oraz przedstawienie waszego autorskiego systemu.

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja polecam reklamę na pixelach.

Jeżeli ktoś nie słyszał co to jest to niedawno powstały sposób.

Wystarczy wpisać w google „milion złotych” czy „milion pixeli” a pełno tych stronek wyskoczy.

Luknijcie Million Dollar Homepage – to jest pierwowzór koleś zarobił na tej formie reklamy ponad milion dolarów w kilka miesięcy.

Powstało wiele polskich stron tego typu.

np.:

www.pixleki.pl

Nie będę sie chwalił ze jestem właścicielem jednej z najlepszych z nich.

Tak czy siak na niektórych reklama się nawet opłaca.

Obliczając ile możesz zapłacić na jedno kliknięcie czy wyświetlenie gdzie indziej to na tych stronkach wychodzi nawet taniej bo płacisz raz a reklamę masz na rok albo nawet na nie których na 5 lat.

I niezależnie jak dobrze stronka będzie prosperować i ile ci przynosić wejść to po jednorazowej opłacie nie płacisz nic przez rok.

To zależy jeszcze ile jaka ma wejść.

Ale ogólnie polecam ten sposób reklamy.

--------------------------------------------------

www.pixleki.pl Podkręć swoje statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności