Skocz do zawartości

Sposob reklamy w Internecie


ProWeb2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam reklamę na pixelach.

Jeżeli ktoś nie słyszał co to jest to niedawno powstały sposób.

Wystarczy wpisać w google „milion złotych” czy „milion pixeli” a pełno tych stronek wyskoczy.

Luknijcie Million Dollar Homepage – to jest pierwowzór koleś zarobił na tej formie reklamy ponad milion dolarów w kilka miesięcy.

Powstało wiele polskich stron tego typu.

np.:

www.pixleki.pl

Nie będę sie chwalił ze jestem właścicielem jednej z najlepszych z nich.

Tak czy siak na niektórych reklama się nawet opłaca.

Obliczając ile możesz zapłacić na jedno kliknięcie czy wyświetlenie gdzie indziej to na tych stronkach wychodzi nawet taniej bo płacisz raz a reklamę masz na rok albo nawet na nie których na 5 lat.

I niezależnie jak dobrze stronka będzie prosperować i ile ci przynosić wejść to po jednorazowej opłacie nie płacisz nic przez rok.

To zależy jeszcze ile jaka ma wejść.

Ale ogólnie polecam ten sposób reklamy.

--------------------------------------------------

www.pixleki.pl Podkręć swoje statystyki

Chyba stronka nie działa :) A reklama miała być przez rok hahaha

Tak czy inaczej myślę, że to jest marne kopiowanie jednorazowego pomysłu. Powiedz mi jaką masz oglądalność strony? 10-20 użytkowników na dzień?? A kto kliknie w moją reklamę jeżeli wykupię te 100 pikseli? 1 - 2 na rok?

Wyciąganie kasy. Nic poza tym... moim zdaniem powinno się usunąć ten post jako spam ;)

Polskie Szlaki.pl - społecznościowy portal wycieczek po Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zecydowanie szeroka reklama za pomocą linków sponsorowanych (dużo różnych słów kluczowych, dużo róznych wariantów opisów linków, dużo testowania, dokładne mierzenie konwersji -- do tego musi też być rozbudowana strona, np. raport (poradnik) do ściągnięcia, newsletter, mierzenie konwersji zapytań ofertowych i rozmów telefonicznych). Po klikumiesięcznych testach można rozszerzyć na wszystkich wyszukiwarkach (Onet, WP) i zaryzykować AdSense (ale tutaj jeszcze dokłądniejsze pomiary efektywności, dużo filtrów na śmiecarskie strony, często kierowanie reklamy na strony -- wybór najkorzystniejszych).

Po roku testów wybrałbym kilka (kilkanście) najkorzytniejszych słow do klasycznego pozycjonowania.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty od tych pixeli wiesz co to "Grupa docelowa"

czy jakis wlasciciel firmy wchodzi na taka strone nie wydaje mi sie a przy tego typu oprogramowaniu to grupa docelowa jest najwazniejsza aby efektywnie sprzedawac to wiedza dzieci z podstawowki

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zupełnie poważnie to trzeba by to zebrać w całość.

musisz określić grupe docelową przede wszystkim.

Pod grupe dobrać rodzaj kampani.

Pozycjonowanie - tak jak najbardziej

Boksy reklamowe, Linki sponsorowane - Tak ale na dokładnie i starannie dobrane słowa kluczowe

Ale przede wszystkim:

- artykuły sponsorowane w mediach trafiających do grupy docelowej (jakie to media to powinieneś wiedziec bo pracujesz w tej branży więc pewnie sam czytasz)

- działanie na forach dyskusyjnych związanych z branżą

Mailingi według mnie odpadaja bo nie ma takich baz adresow zeby odpowiadala scisle jakies waskiej branzy. No mozna kombinowac z kadra kierownicza ale... wedlug mnie to nieoplacalne. Mailingi są dobre do budowania wizerunku firmy albo dla produktow powszechnych.

Banery zupełnie odpadają.

Pixelki tez odpadaja poniewaz Tobie nie zalezy na ilosci wejsc a na sprzedazy.

Mocno na stronie akcentuj dzial kontaktu, z wieloma numerami tel itp.

Nikt nie wyda 10 000 jesli sie nie spotka twarza w twarz wczesniej.

No i rozbudowana strona z kompletem informacji jak najbardziej szaczegolowymi - powinno zadziałac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności