Skocz do zawartości

Pytanko do posiadaczy katalogów stron.


4inArt

Ile dasz max. za wykonanie unikalnej skórki do seoka?  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile jesteś w stanie przeznaczyć na wykonanie skórki do katalogu?

    • 100 zł
      26
    • 100-200 zł
      20
    • 300 zł
      8
    • > 300 zł
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Przelicz sobie ile godzin musi poświęcić grafik oraz koder nad szablonem. Wydaje mi się, że nawet te 1000 zł to uczciwa cena za skórkę tworzoną na zamówienie. Zobaczcie sobie inne skrypty, ile trzeba zapłacić żeby kupić na własność templatkę do WP, Joomli itd. To są dużo większe kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le trzeba zapłacić żeby kupić na własność templatkę do WP, Joomli

5 $

35$

100$ takie sa grupy cenowe, czesto kupuje wiec wiem, i nie mow ze trzeba dac 350 $ ( 1000 zl). Liczy sie nie to ile kto prosi za templakę, a ile kto daje za ta prace.

p.s Mam Artistera wiec i zrobienie swojej to żądny wyczyn. Mówimy o WP, Joomla, Drupal

Do SEOka sa pelno skórek za ok 100 zl, wiec moim zdaniem 1000 zl to przesada, lepiej kupić kolenie 25 licek.

Ale każdy ma swoje podejście, wiec...... wolnemu wola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam katalog, którego zrobienie kosztowało 5000. Nie jest to seok, wszystko autorskie, ale są w Polsce katalogi do których skórka kosztowała 1000 - tak w odpowiedzi na jeden z powyższych postów :P.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, pisałem o wykupieniu na własność albo o zleceniu zrobienia na własne potrzeby. Te ceny, które podajesz to jest możliwość użytkowania takiej templatki a nie całkowite jej wykupienie i uniemożliwienie nabywania kolejnym osobom. Nie wmówisz mi, że za $5, $35 czy $100 możesz to zrobić ;> Jestem na bieżąco z cenami w najpopularniejszych serwisach, które się tym zajmują i wiem, że mało kogo na to stać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważam nominalnych cen (światowych) jakie za taką pracę powinien dostać grafik/koder. Dyskutujemy przecież o rynku lokalnym, naszym polskim, możecie zaklinać rzeczywistość ale u nas przeciętne ceny to 100-300zł... Takie są fakty, szybko tego nie przeskoczymy i tyle.

Odnośnie jakości, poziomu wykonania itp. też nie ma sensu dyskutować. Chłopaczek z gimnazjum potrafi zrobić za 100zł cudeńko, a firma za 2k byle g... Kwestia doboru pracownika, szczęścia, rozeznania w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszą "skórkę" ma ten katalog

Jak chodzi o SEO wygląd nie na najmniejszego znaczenia.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszą "skórkę" ma ten katalog

Jak chodzi o SEO wygląd nie na najmniejszego znaczenia.

Oczywiście jeśli chodzi o SEO nie ma aż tak wielkiego znaczenia poza trochę innym kodem. Ma jednak znaczenie dla ludzi, kiedy widzą zadbany katalog z ładną templatką to wzbudza ich większe zaufanie. Wiedzą, że ktoś o niego dba i taki zbiór ma zdecydowane większe szanse by zostać w sieci długo, dłużej niż seok ze standardową zielenią.

Jak chodzi o SEO wygląd nie na najmniejszego znaczenia.

Jak to nie ma?

Dodawarki się nim cieszą :P

M

W przypadku płatnych katalogów cieszą się wyglądem ludzie. Dla ludzi ma znacznie jak wygląda katalog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta z założenia ma wadę.

Konsument zawsze będzie chciał zapłacić jak najmniej. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że muszą zapłacić więcej by być zadowolonym z jakości. Wyniki ankiety dokładnie to pokazują i niczego innego nie można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lub dwa "dopieszczone" katalogi ze skórką za 500zł+, reszta 100-200zł. Katalog to tylko katalog. Nie można jednakowo dbać o 50 katalogów na raz, dlatego skórka daje wyraz tego, który katalog jest "oczkiem w głowie" autora, a który jest tylko jednym z jego wielu katalogów, w których moderacja jest przeciętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności