Skocz do zawartości

Dodawanie MFA i syfu przez rozne agencje


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu ludzie z iluste.pl ? Pisze tutaj bo na mejla widac nei regaują - wiec niech im ktoś uprzejmie doradzi :angry:

Dodając strony pokroju piekny*****.pl nie macie co liczyc na akcetpację wpisu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem lubie Sopot ale nei lubie MFA :P

a nei chce mi sie czytac mejli ze jestem be i niedobry bo opłacili wpis a nie moderacje wpisu :)

nawet podniesienie opłat nie blokuje takich wpisów - chyba zrobie z tego towar luksusowy - wpis po 25 zeta :angry:

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred, uważam, że publiczne prezentowanie stron, które nie są ani jakieś śmieszne, ani wybitnie spamowe (widziałem setki razy gorsze) nie jest fair w stosunku do użytkowników. Chciałeś się pochwalić, że wyłapałeś u siebie na katalogu i pochwalić się wszystkim publicznie, że nie będziesz tego wrzucał do katalogu? Fajnie, ale to powinna być sprawa między Tobą a właścicielem danej strony (żeby nie było, nie mam z nią nic związanego). To, że nie odpisują na maila nie znaczy, że tego nie przeczytali...

Bartek

Zapraszamy na irca - #seo na ircnecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już od dawna blokuje bez pardonu każdego kto dodaje syfy, albo dodane do złej kategorii czego ostatnio mamy wysyp ;) dzisiaj ciekawostka - chyba ktoś leci demem seolighta.. bo jest w tytułach stosowny dopisek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fair czy nie - ale wreszcie mam odpowiedź ;) a skutek być musi.

uwaząm że gra jest fair bo przynajmniej przestaną tracić kasę.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna strona, jedna wkomponowana w calosc reklama adsense, na dodatek na domenie .pl Jezeli masz zly nastroj albo ze wzgledu na swoje "widzi mi się" nie chcesz dodawac jej do katalogu, to spoko, ale forum nie jest najlepszym miejscem na tego typu tematy.

Chyba, ze chciales pokazac swiatu jakiej to twoje potezne katalogi nie maja restrykcyjnej moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna strona, jedna wkomponowana w calosc reklama adsense, na dodatek na domenie .pl Jezeli masz zly nastroj albo ze wzgledu na swoje "widzi mi się" nie chcesz dodawac jej do katalogu, to spoko, ale forum nie jest najlepszym miejscem na tego typu tematy.

Chyba, ze chciales pokazac swiatu jakiej to twoje potezne katalogi nie maja restrykcyjnej moderacji.

tak - mam okres.

i nie uwazam swoich katalogów za potęzne, boskie czy inne topowe przymiotniki byłyby tu wymienione... sa jednymi z wielu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Bartka S. Dla mnie to troche glupio sie zgred zachowujesz, bo w swoich katalogach masz o wiele gorsze strony niz ta pokazana. Sam w nich umieszczalem stronki MFA, ktore wygladaly gorzej niz ta z Sopotem i zostaly zaakceptowane. Zreszta wystarczy szybko rzucic okiem w katalogu zgreda nawet na haslo turystyka i zobaczyc co tam jest. Kilka stronke co maja na srodku na glownej najwieksze boksy reklamowe AS, lub tez wygladajace jak z gimnazjum, robione na informatyce na zaliczenie. Nie ma co sie dziwic, wiec ze ktos dodaje taka stronke, bo po tym co zobacyzl w katalogu moze wnioskowac, ze i jego zostanie dodana.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... dobrze, że kryzys wieku średniego jeszcze nie tak prędko u mnie ;)

A tak całkiem serio - to uważam, że stronka jest akceptowalna. To znaczy nie jest to jakiś syf, tylko po prostu tematyczna zapleczówka. Ktoś opłacił wpis, masz prawo odrzucić, kilka(naście) razy odrzucisz to nie będą już dodawać. A Ty i tak za to masz kasę, poinformowałeś ich, że nie będziesz dodawać ich stron, miło - ale by tematy na forum o tym zakładać. ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności