Skocz do zawartości

HTML5, wdrażacie?


Wojtekx

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy ktoś z Was wdrażał już na większych stronach(tj. z realnym ruchem) html5 i czy zauważył np. podbicie w serpach?

W ogóle interesuje mnie co o tym myślicie, nie widziałem np. ani jednego katalogu w html5, a to mogło by być ciekawe bo tam tagi nowego htmla idealnie by pasowały(artykuły, sekcje, panele boczne).

Najlepsze Serwery CS Reksio. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że guugiel będzie ignorował znaczniki do czasu ukończenia specyfikacji a potem to już zagadka silnika wyszukiwania :)

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Czy widać już jakieś różnice w SERP'ach po zastosowaniu HTML5?
Nie

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za wcześnie... za dużo użytkowników używa starych przeglądarek, które nie interpretują html5... co na starcie ogranicza Ci sporo liczbę użytkowników odwiedzających witrynę, jednym słowem na dzień dzisiejszy html5 nie ma sensu

Webpiksel.pl - strony internetowe dla firm z Płocka, Włocławka, Mławy, Płońska i Ciechanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności