Skocz do zawartości

Jak ocenić konkurencyjność frazy


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

30/100 to nie wygląda na bardzo konkurencyjną frazę. 

A co do YT zobacz np. ile jest wyników w serwisie na daną frazę, pamiętaj że często duże serwisy są wysoko w wynikach ale nie są pozycjonowane na dane frazy i nie jest aż tak trudno je przeskoczyć 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

przy okazji: również korzystam z KR i KWFinder - niestety wskażnik "trudności" danej frazy w tych dwóch programach znacząco się od siebie różni. wiem, że nie ma za bardzo co się nim sugerować ale w którym serwisie jest dokładniejszy? bo rozumiem, że w jednym i drugim wyliczany jest w inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota łopata za odkopanie :D

  • Haha 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jako amatorka korzystam z seo spyglass. Ew. z jednego z serwisów linkowych który pokazuje dane z senuto

Życie jest za krótkie aby tracić czas | Najlepszy Sklep Imprezowy | NaszeParty |  Stroje Karnawałowe - Dekoracje Urodzinowe - Balony z Helem - Przebrania Halloween

Najlepsze pomysły na udaną imprezę tylko na Imprezownia24h oficjalny partner marki NaszeParty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wlasnie zaczalem uzywac KWfinder i jak narazie jestem zadowolony. Jako poczatkujacy uzywalem dotad SEOspyglass ale nie sadze zeby ten program wychwytywal wszystkie linki konkurencji.

Gdzieś na końcu świata za wielką wodą: https://krisgomula.cl a także na propozycjonowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

U mnie do badania fraz, linków i konkurencji bardzo sprawdza się ahrefs. Zauważam jednak rozbiezżności między nim i Google Ads chociażby w ilościach wyszukiwań frazy w miesiącu. Nie wiem do końca z czego to wynika dlatego jako główny wyznacznik stosuje Google Ads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 między nim i Google Ads chociażby w ilościach wyszukiwań frazy w miesiącu. Nie wiem do końca z czego to wynika

Może wynika to z tego, że Ahrefs nie ma wspólnego z Google? i Google nie udostępnia gromadzonych danych zewnętrznym firmom

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności