Skocz do zawartości

Nowa sieć CPM?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Uważajcie bo właśnie zauważyłem, że Google Chrome blokuje strony na których są wstawione reklamy z ecpm.pl. Wyświetla się taka informacja na czerwonym tle:

Witryna adresstrony zawiera treści z witryny finepixar.info, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.

Ostrzeżenie to nie wyświetla się za każdym razem. Zgłosiłem to już do ecpm.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zrezygnować z tego systemu. Przekombinowali. Na początku przekierowania, teraz to. Wszedłem na swoją stronę i ściągnął się wirus Live Security Platinum (wpiszcie w google i zobaczycie jak działa). Wirus "zarządał" 70euro i zablokował komputer. Na szczęście dało radę skasować to w trybie awaryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest gwóźdź do trumny dla ecpm... :)

Wirus "zarządał" 70euro i zablokował komputer.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wszystkie moje strony zostały oznaczone jako dokonujące ataków :| Kończę współpracę z tą siecią. @Gogoza, żeby info zniknęło to musisz zgłosić stronę do ponownej weryfikacji przez google (konto google -> usługi -> narzędzia dla webmasterów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tej chwili na rynku są dwa dobre systemy, pierwszy to dobrze znany CPMleader, który płaci regularnie jak w zegarku:

https://img832.imageshack.us/img832/4787/cpmd.jpg

Drugi, który został mi polecony przez znajomego to jemath

Podobny do CPMleader, ale po francusku :).

Z tego co zauważyłem, nie ma w nim przekierowań, popupów, wirusów ani żadnego innego syfu.

Co najważniejsze zlicza mi jakieś 150% tego co CPMleader. Można je stosować razem albo na zmianę.

Nie doszukałem się na stronie (mój francuski ssie ;/) żadnych informacji na temat stawek, ale zarabiamy w punktach i te punkty na koniec miesiąca są zamieniane na euro. W ostatnim miesiącu stawka jaką proponowali to 0.1E za 1k punktów.

Z tego co wiem wypłaca automatycznie gdy przekroczy się próg 2E. Oczekiwanie na wypłatę to jakieś 2 tygodnie.

Płaci, dowód z lipca.

Sprzedam domenę rządową 10latwue.pl aukcja na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jemath właśnie bez słowa skasował całkowicie moje konto a na nim pkt równowartości ponad 20 euro. Dziękuję.

Dodam, że reklama była wyświetlana na dość dużym forum, a więc zarobki rosły "dość szybko".

Nie spodziewam się, aby cokolwiek odp na moje pytanie o powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kolejny zbieracz reflinków. Administratorzy, nie sądzicie, że czas najwyższy przynajmniej spróbować zrobić coś z tym procederem? To już jest naprawdę irytujące. Przyłazi se gościu, niby pyta o opinię, i daje link z reflinkiem żeby inni przez niego wchodzili i mu punkty nabijali. A przecież nigdy nie wiadomo, czy taki nabijacz nie jest czasem pracownikiem jakiejś firmy próbującym robić jej darmową reklamę. Wrzucanie na forum "pytań o opinię" zawierających reflinki powinno być karane co najmniej ostrzeżeniem, najlepiej wraz z kasacją posta lub jego edycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności