Skocz do zawartości

Nowa sieć CPM?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
U mnie przy boxie, lekko ponad 1200 odsłon, 2 kliki, 30 groszy.

Tak więc dziękuję.

Swoją drogą ciekawe ile oni zarabiają. Dużo ludzi teraz przetestuje system i oczywiście do progu 200zł nie dotrze, więc kasa tak naprawdę ich naszym kosztem.

U mnie około 1000 odsłon i 2 kliki = 30 gr....

Testował będę ten program z 2-3 dni...

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Swoją drogą ciekawe ile oni zarabiają. Dużo ludzi teraz przetestuje system i oczywiście do progu 200zł nie dotrze, więc kasa tak naprawdę ich naszym kosztem.

Byc może to jest prawdziwy powód powstania tej firmy, czy też wydzielenia z idmnet-u.

Po pewnym czasie zamkną biznes nic (albo niewiele) nie wypłacając a potem znowu założą nową firmę, i tak w kółko.

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę przyznać Wam rację .

z CPM to poleciłbym tylko CPM Profit , zarabiam na niej lepiej niż na google adsense

- dziś 0,03 euro (!!) a na cpm profit 2,40 zł

dodatkowo próg wypłacania - w CPM Profit macie 30 zł a tu 200 zł co jest wielką pomyłką ...

Chcesz widzieć swój mocny link SEO w serwisie www.mediarp.pl ? Pozycjonuj się z SEOpilot, kliknij aby zobaczyć jak się reklamować

Jeśli chcesz możesz zarabiać na swojej stronie www lub blogu przeczytaj jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim przyjacielem, nowa sieć narazie też nie zostanie.

Niecałe 9 groszy za 1000 wyświetleń, gdy w CPMProfit mam 3-4 razy więcej.

Z pewnością wynika to też z lepszej klikalności w reklamy CPMProfit, ponieważ w eCPM wyświetlają się tylko reklamy graficzne gier, co na mojej stronie sprawdza się kiepsko.

Tak czy inaczej wyłączam narazie ich reklamy. Być może jak rozszerzą listę reklamodawców to przetestuję ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności