Skocz do zawartości

Nowa sieć CPM?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak źle jak z oszustami z ymads.com raczej nie będzie. Problemem w tym wypadku jest to, czy wydawcy dotrwają do wypłaty;).

@marcinczwa

A jakieś kliki w tym okresie były? Piszą, że stawka CPM jest dynamiczna, więc powinna od tego zależeć tak jak w CPMprofit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś 2 miesięcy korzystam z sieci ecpm.pl, z początku byłem bardzo zadowolony. Przy dwóch bannerach Rectangle (300x250) i jednym Triple billboard (750x300), zarabiałem miesięcznie około 700-1000 złotych, niekiedy dziennie wyciągałem nawet 50,-. Posiadam stronę z filmami online, mam ok. 10k odwiedzin/dzień. Obecnie przy podobnej liczbie wejść i podobnej liczbie kliknięć zarobki drastycznie spadły i zarabiam jakieś 10-15 złotych dziennie. Pisałem z adminem o tej sytuacji i powiedział że "sierpień to najgorszy okres jeśli chodzi o reklamy", jak na razie nic się nie zmieniło w kwestii zarobków i raczej zrezygnuję z dalszej współpracy z siecią ecpm. No chyba że sytuacja się poprawi.

A tak na marginesie dodam, że często ich reklamy się nie wyświetlają co skutkuje pustym miejscem na stronie i sprawia że liczba kliknięć jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki są po prostu tragiczne! Moja tematyka to przepisy kulinarne - stawka za 1000 wyświetleń reklamy u góry strony (większość UV) to jedynie 15gr - dodam, że cpmprofit za mniej inwazyjne reklamy daje mi minimum 40gr za 1000 wyświetleń!

Z maila którego dostałem w odpowiedzi na moje pytanie można bardzo łatwo wywnioskować, że mam sobie wypróbować sieć (zarobić nie więcej niż 200zł) i zapomnieć - paranoja.

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że w cpmprofit zarobicie więcej. Ja wcześniej miałem zamieszczone reklamy z tamtej strony i za banner o tych samych wymiarach zarabiałem 2 złote, Tutaj w maju dziennie wyciągałem 10,-. Po dorzuceniu kolejnych reklam, bez żadnych umów zarobiłem tysiąc złotych. W ostatnich dniach sytuacja się poprawia (we wczorajszym dniu zarobiłem 32 złote)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem u nich jakiś miesiąc, 200tys. odsłon doba 40-50zł zależy chyba od kliknięć więc nie ma takiej tragedii przy rozrywce

Lepsze stawki z tego co zauważyłem przy 750xxxx niż przy 300x250, zawsze to jakaś dodatkowa kasa za bilbord w stopce.

Katalog stron - PR4 30k BL

Lubisz czarny humor ?

Kobieca strona rozrywkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności