Skocz do zawartości

Nowa sieć CPM?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi odpisali ale zajęło troche - też odrzucilo maila ale jakos na niego odpisali :|. Stawki średnie raczej bym rzekł ale nie ma tragedii. Wypłacił juz moze ktos od nich jakies $?

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania. Wypłacił już ktoś od nich jakąś kaskę ? Bo szczerze mówiąc myślę że to może być jakieś fake.

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo próg wypłacania - w CPM Profit macie 30 zł a tu 200 zł co jest wielką pomyłką ...

To nie jest pomyła - powyżej 200zł płacisz mniejszy podatek i koniec końców więcej zarabiasz :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od dzisiaj zacząłem testy sieci. Tematyka strony: rozrywka. 2 x rectangle.

Staty: 7 376 wyświetleń = 0,49 PLN :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, wam też zamula ładowanie strony po wstawieniu reklam? Tj. strona ładuje się do momentu reklamy, chwila przerwy na załadowanie reklamy i dopiero reszta strony się ładuje?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności