Skocz do zawartości

Nowa sieć CPM?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A powiedzcie mi, wam też zamula ładowanie strony po wstawieniu reklam? Tj. strona ładuje się do momentu reklamy, chwila przerwy na załadowanie reklamy i dopiero reszta strony się ładuje?

Miałem TAK samo... ! Strona ładuje się do połowy, pojawia się reklama potem znów chwila i pojawia się reklama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w firmie ecpm.pl od wczoraj dzieją się "ciekawe" rzeczy - mam tam konto jako wydawca i świece ich reklamy, na trzy fora dyskusyjne wybrałam kod Double Billboard 750x200 - który jak to nazwa wskazuje jest bannerem, jednak nie jest to zgodne z prawda - firma ecpm.pl nie uprzedzając klienta podpina sobie pod ten kod reklamy typu layer - zasłaniające cały ekran :)

- od wczoraj reklama na przykład jakis tabletek Tabsin, nie doc ze layer, to dodatkowo głosowa, wyświetla sie tez banner flash reklamujący Ikea o szerokosci 940 pikseli - gdy napisałam do administracji, ze reklamy są niezgodne z tym co opisują, to admin napisał mi "Witam, Aktualnie lecą kampanie z takimi banerami. A kody które Pani wstawiła są podpięte do różnych rodzai billboardów. Rozwiązaniem na tą chwile jest odłączenie kodu billboarda na witrynach. Czy mam odłączyć kody u Pani, Tylko wtedy nie będą świeciły się nawet 750x100. Pozdrawiam, Zespół ecpm.pl" to jest po prostu żenada i wprowadzanie klienta w błąd, odpisałam, ze sama sobie odepnę na wybranych stronach i ze oczekuję odpowiedzi kiedyt reklamy będą zgodne z tym co opisują, czyli rzeczywiscie po wstawieniu kodu Double Billboard 750x200 będzie taka reklama świecic, a nie wyskakująca płachta zakrywająca caly monitor, bądz inna ogromna forma rozjeżdzająca styl całej strony

z takimi praktykami spotkałam sie po raz pierwszy i takim traktowaniem wydawcy, zenada :)

edit:// no i jak teraz jest godz 16 to właśnie dostałam odpowiedz od nich, ze właśnie teraz juz zamiescili informację, ze z kodu 750x200 lecą tez inne formy reklamy, lepiej późno niż wcale ;) ale szkoda, ze tylko rozmiary wypisali bo o puiłapce w postaci wyskakującej płachcie na cały monitor dalej nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko zobaczę jakieś wyskakujące okienka, toplayery, to od razu odpinam reklamy i już nigdy nie wracam. Billboard to bilboard, nie żaden popup.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IDM, a właściwie w AdAction, za te same reklamy (strona o grach) płacą 40 - 80 gr, zależnie od kampanii. Ja rozumiem, że i oni i firma - Matka, czyli IDM, muszą zarobić, ale mogliby dać chociaż te 20 gr za CPM... W IDM również przy obłożeniu 100% i też z reklamami gier przeglądarkowych 728x90 jako "default code", średni CPM na ostatnim rachunku wyszedł 1,1008 zł, ale w tym poza reklamami statycznymi były też billboardy z reklamami video, które nagoniły średni CPM.

A powiedzcie mi jak jest z reklamą 300x250 w eCPM? Jaka jest stawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IDM, a właściwie w AdAction, za te same reklamy (strona o grach) płacą 40 - 80 gr, zależnie od kampanii. Ja rozumiem, że i oni i firma - Matka, czyli IDM, muszą zarobić, ale mogliby dać chociaż te 20 gr za CPM... W IDM również przy obłożeniu 100% i też z reklamami gier przeglądarkowych 728x90 jako "default code", średni CPM na ostatnim rachunku wyszedł 1,1008 zł, ale w tym poza reklamami statycznymi były też billboardy z reklamami video, które nagoniły średni CPM.

A powiedzcie mi jak jest z reklamą 300x250 w eCPM? Jaka jest stawka?

Dużo masz wyświetleń na tej stronie na której lecą reklamy IDM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo masz wyświetleń na tej stronie na której lecą reklamy IDM ?

Raczej mało, ok. 250 000 miesięcznie. Jak masz stronę o grach, bez różnicy czy online, flash, komputerowych lub konsolowych, pisz do AdAction, puszczają reklamy IDM za taką stawkę jak w IDM, z tym że łatwiej jest się dostać i nie trzeba mieć działalności gospodarczej (przynajmniej dotąd nie wymagali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności