Skocz do zawartości

Nowa sieć CPM?


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zamieściłem kod reklam na stronie. Przedwczoraj powodował on jednak znaczne opóźnienia w ładowaniu strony dlatego zdecydowałem się je chwilowo usunąć. Wczoraj podpiąłem na nowo i... w ogóle nie są naliczane statystyki. Czy ktoś kiedyś miał taki problem i z czego on może wynikać?

Czy w przypadku ecpm kody reklam często powodują problemy z wczytywaniem się strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla zainteresowanych, wiadomość w związku z brakiem zliczania odsłon przez ecpm

Witam, W związku z wieloma uwagami zgłoszonymi przez wydawców, dotyczącymi wydajności systemu ad serwerowego, została przeprowadzona optymalizacja, która wyeliminuje niedogodności związane z długim czasem odpowiedzi. Aktualnie trwają prace konserwacyjne, które mogą być powodem krótkotrwałych nieścisłości w statystykach. Po zakończeniu w/w prac, statystyki zostaną ponownie przeliczone i wrócą do normy. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, i jednocześnie dołożymy wszelkich starań, aby optymalizacja systemu przebiegła możliwie bez zakłóceń. Pozdrawiam, Zespół ecpm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z tym ecpm to same problemy... i jeszcze stawki to porażka...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z tym ecpm to same problemy... i jeszcze stawki to porażka...

Nie żebym był w jakikolwiek sposób związany z ecpm, ale lepsze to niż scam z twojej stopki ;)

A problemy są od tygodnia, podane zostało wytłumaczenie, a wy jeszcze temat drążycie. Ludzie, naprawią to będzie zliczało...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawki nie sa lepsze niż w cpmprofit.. a raczej nie były lepsze bo cpmprofit już nie ma, heh ecpm miało dobre 2 tygodznie problemy z reklamami, nie chciały się wczytywać, klepałem do nich maile ale nic się nie zmieniało to musiałem przestawić wszystkie reklamy na spody stron.. czyli użytkownicy jeżeli już to czekają to na stopkę, teraz ogólnie jest trochę lepiej, chyba dołożyli serwer.

Zarabiaj na wyświetleniach reklam - wszystkie serwisy akceptowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności