Skocz do zawartości

Spam od hobbystów


gielo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dostaję na pocztę kupę wiadomości tego typu

Witam!

Na poczatek przedstawie sie. Nazywam sie Franciszek pochodze z Mielca. Od jakiegos czasu moim kolejnym hobby procz wedkarstwa jest zbieranie materialow promocyjnych (gadzetow) od roznych instytucji oraz firm. Na razie moja kolekcja nie jest za duza, ale nie poddaje sie, dlatego tez pisze do panstwa. Na to nietypowe hobby natchnalem sie na targach na, ktorych firmy rozdawaly smycze, dlugopisy, olowki. Potem poszukalem troche w internecie i natkalem sie na pewna strone internetowa, m�wiaca o wysylaniu e-maili z prosba o gadzety. Postanowilem sprobowac okazalo sie, ze to naprawde dziala. Procz zbierania gadzetow lubie degustowac nowe smaki kaw oraz herbat. Chetnie probuje coraz to nowe kosmetyki. Moja kolekcja nie jest wielka, wiec pisze do panstwa i prosze o przyslanie paru gadzetow. Oczywiscie jesli nie sprawi to panstwu problemu.

Z gory dziekuje!

Franciszek Lasek

Staffa 15/13

39-300 Mielec

Wie ktoś może skąd ten spam idzie i co za idiota to rozsyła ? dostaje tego bardzo dużo i tylko się delikwent wraz z adresem zmienia. Czemu ma to w ogóle służyć ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma to w ogóle służyć ?

Kogoś nie stać na herbatę i kawę, to pisze do firm, żeby jemu darmówki podsyłali. Adres się zmienia bo jeden jest na zięcia, drugi na teściową, trzeci na kochankę itd. Oczywiście taki mały żarcik :jezyk1: W sumie to chyba komuś się nudzi, albo testuje jakieś narzędzie do spamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na moim serwisie zamieściłem możliwość zamawiania darmowych próbek i dostawałem od 10 do 50 maili dziennie o takiej treści.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie gdzie rozdają MS Office ? Bo przydałaby mi się jeszcze jedna licencja. Jeszcze mogę zrobić długą listę przydatnych rzeczy, ale chyba nie ma sensu, bo szybciej będzie jak sam sobie kupię full wersje próbek. A poza tym próbki są oszukane bo np. próbki kosmetyków są zawsze intensywniejsze, probki herbat, mają więcej herbaty w herbacie, cukier w cukrze itd.

W sumie dziwię się takim ludziskom. Stać ich na kompa, stać ich na internet, a nie stać na kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn miał podobny przypadek, tyle że gość poprosił o smycze z logo firmy (ponoć widział stoisko na targach motoryzacyjnych, ale smycze akurat się skończyły). Wszystko fajnie gdyby nie fakt, że kuzyn mieszka i prowadzi firmę we Francji, a gość pisał z Polski :jezyk1:

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym próbki są oszukane bo np. próbki kosmetyków są zawsze intensywniejsze, probki herbat, mają więcej herbaty w herbacie, cukier w cukrze itd.

przestan czytac pudelka i wierzyc w takie rzeczy. mialem przyjemnosc pracowac wiele lat temu w jednej z najwiekszych firm na swiecie produkujacej kosmetyki (w tym luksusowe) i probki byly dokladnie takie same jak produkty do sprzedazy. roznily sie glownie opakowaniem.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe internetowe żebractwo i tyle, moi klienci dostają codziennie kilka takich właśnie e-mailów i je ignorują.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez takie maile dostalem z 2 czy 3 razy. Mimo, ze nie mam zadnego sklepu internetowego, czy nawet strony - wizytowki firmy. Musza to slac masowo na byle jakie adresy.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności