Skocz do zawartości

Czy kupony za 250 AdWords trzeba aktywować?


spamer

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, klient dostał kupon. AdWordsami nigdy w życiu się nie zajmowałem. Założyłem nowe konto, wklepałem kod (kupon za 250) i mam saldo 270 (też nie do końca wiem, jaki prawem), ustawiłem kampanie jednak nic nie rusza? Co teraz trzeba zrobić? Wiem, że kiedyś aktywowało się za 40 pln każde konto, jednak tutaj takowej informacji nie mam, żeby zasilił konto, aby kampania mogła ruszyć.

Czekam na odpowiedzi.

P.S

Kupony są z ostatniej internetowej rewolucji - kwota 250, do 30 czerwca br.

Mam też pytanie, czy budżet z 250 muszę wykorzystać tylko na jedną stronę? czy mogę zrobić kampanie dla dwóch stron?

Ja tu tylko zwiedzam O_o

Szukasz stylowych i ekskluzywnych mebli? Zobacz meble na wymiar poznań!

tanie remonty trójmiasto na twoją kieszeń!

Opalanie Natryskowe, dobrze i tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakladam lewe konto na lewe dane, wrzucam kupon, i reklamuje zaplecze :), kupon się konczy to zapominam o koncie, a gdy mamnowy kupon zakładam nowe konto itd

SFM Filtry - wysokiej jakości filtry powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji.

W naszym sklepie internetowym filtry powietrza do wentylacji kupisz szybko, tanio i bezpiecznie.

centrale telefoniczne Siemens, Panasonic, Slican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Chodzi o kupony "Wydaj 100zł i otrzymasz 200zł", które Google ostatnio rozsyłało pocztą?*

*mam takie 2, także jeżeli ktoś by chciał (za free), to PW :D

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@john80 ale jak już się korzystało z bonu to też zadziała? Ostatnio miałem takie kody i po wpisaniu kodu na koncie mojego klienta dopisywał 1pln i po wydaniu potrzebnej kwoty też się nie zmieniało. Tak jakby bon mial 1pln - klient na starcie korzystal z bonu ale bylo to wiele miesięcy wcześniej.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności