Skocz do zawartości

Nowa opłata w mBanku


Bart.

Rekomendowane odpowiedzi

Też dla mnie to trochę nie smaczne, mbank stracił swój największy autut - bezpłatność, btw. mam inne konto za które płacę 15pln miesięcznie, ale co za to dostaje to mógłbym długo wymieniać, wspomnę tylko o 2 rachunkach oszczędnościowych 5,8% z kapitalizacją dzienną, wszystkie bankomaty za free, wiele ubezpieczeń itd.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zarabiacie na SEO i stać Was na 2zł miesięcznie za kartę? ŚMIECH NA SALI!

Widocznie kryzys uderza w SEO :D

Że też się chce co niektórym zmieniać od razu konto bankowe..:)

Mi w mBanku nie podoba się głownie oprocentowanie lokat. Korzystam z nich jedynie dla tego że w przypadku likwidacji lokaty pieniądze od razu są na moim koncie.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to jest na świecie dużo usług bezpłatnych

Możesz podać jakiś przykład?

Z reguły przedsiębiorcy mają skalkulowane wszystko i wychodzą z tego z zyskiem. Banki przecież obracają sobie pieniądzem bankowym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to jest na świecie dużo usług bezpłatnych

Możesz podać jakiś przykład?

Korzystasz z wielu z nich na co dzień, bezpłatne skrzynki pocztowe, wyszukiwarki, media radio, TV ...

Bezpłatne to nie znaczy, że zaraz charytatywne, można zarabiać na inne sposoby niż bezpośrednie branie $ od użytkowników czy klientów.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w ogóle kto Ci każe rezygnować z eKonta - 1 kliknięciem można zrezygnować z samej karty jak komuś nie pasuje.

hmm... jak? :) W panelu widzę tylko opcję "Zastrzeż kartę", chyba na razie trzeba przez party line to załatwiać :)

Dzwonisz na infolinię i mówisz, że zgubiłeś kartę i chcesz ją zamknąć, ale nie chcesz zamawiać nowej i po sprawie :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z wielu z nich na co dzień, bezpłatne skrzynki pocztowe, wyszukiwarki, media radio, TV ...

Tylko oni zarabiają na Ciebie dzięki reklamom, mailingom... a za media i TV przecież płacisz (przynajmniej powinieneś). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem, że nie zarabiają? Za oglądanie Polsatu ani za słuchanie Eska Rock nic nie płacę ani nie muszę.

Btw. jeśli masz w domyśle abonament RTV to jest to podatek za posiadanie odbiornika.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego jak ja rozumiem to trzeba spełnić obie te opcje żeby to obejść:

- skorzystanie z usługi wypłat ze wszystkich bankomatów (tak czy siak 5zł za usługę)

- zakupy za 100zł/mc od karty

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bestos - nie. Albo płacisz 5zł/mc, albo robisz zakupy za 100zł/mc.

Generalnie nie przesadzajmy, jak ktoś korzysta z karty, to 100zł na miesiąc chyba nie będzie problemem?

Z resztą z tego co widzę, to każdy bank, wcześniej czy później wprowadza takie opłaty (gdy zbyt wielu ludzi zaczyna kolekcjonować karty, a z nich nie korzysta - wiadomo, nieużywana karta, to strata dla banku)

Gorzej jeśli dla kogoś jest to tylko konto dodatkowe. Np. ja przeniosłem już jakiś czas temu wszystkie oszczędności do Polbanku. Czasami nadal korzystam z konta w mB (nadal dostaje na nie wypłatę, którą w 95% od razu przekazuję do Polbanku), jednak ich karty używam bardzo rzadko, więc płacenie 2zł za nic dla mnie nie ma sensu...

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności