Skocz do zawartości

Czyżby Panda Update wkroczyła do Polski?


BlackSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu ja i kilku znajomych zauważyliśmy dość poważne spadki pozycji wielu stron. Zdaje mi się, że Google dość poważnie potraktowało sprawę z farmami linków (seokatalogi, worpress etc.) oraz ogólnie linkami ze słabszych stron - zdaje mi się, że są one masowo neutralizowane przez algorytm :D . Pewnie wielu powie, że tak było zawsze, ale od ponad tygodnia w Google dzieją się dziwne rzeczy, które mogę zaniepokoić...

Biorąc pod uwagę sytuację w Google.com jest się niestety czego obawiać ;)

Ciekawi mnie jak sprawy mają się u Was :) ?

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczeście że piszę tutaj na początku, bo być może więcej ludzi przeczyta mój post:

Odkryłem to zjawisko o którym autor tematu piszę około 3 tygodni temu:

Prawdopodbnie to jest nowa panda która namierz:

- Dupliacat w internecie

- predkość zdobywania linków w sieci, (jeśli korzystasz z automatu który szybciej jak człowiek umieszcza linki to Ci to więcej zaszkodzi jak pomoże.)

I jest jeszcze jedno zjawisko, które jest najbardziej prawdopodobne, ba sprawdzone, że działa, o którym niestety dla Was nie napisze.

O tym wszystkim miałem zamiar milczeć. ale skoro autor dosyć żywego tematu z tego zakresu w ostatnim czasie stwierdził niezależnie to samo....

Muszę o tym napisać.!

Automaty, nowe możliwości.

Google myśli nowe wyzwania, nowe problemy, nowe algorytmy...

I tak będzie w top 1 ten wartościowy, nie ten z automatem i zapleczem

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczeście że piszę tutaj na początku, bo być może więcej ludzi przeczyta mój post:

To jeszcze bądź tak uprzejmy i napisz jaką korzyść odniosą osoby czytające Twój post.

Bo to jakiś bełkot jest. Późna pora?

Pozdrawiam,

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozumiesz mojego posta to może już starczy pracy na dziś, i pora spać.

Każdy się skapnie że chodzi o to że im więcej osób weźmie sobie do serca fakt że nie można spamować seokatalogów, że warto napisać 2 opisy niż jeden, że katalogowanie trzeba rozłożyć na jeden miesiąc nie na jeden dzień - to przyniesie więcej korzyści? Zarówno mi jak i tobie.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest jeszcze jedno zjawisko, które jest najbardziej prawdopodobne, ba sprawdzone, że działa, o którym niestety dla Was nie napisze.

O tym wszystkim miałem zamiar milczeć. ale skoro autor dosyć żywego tematu z tego zakresu w ostatnim czasie stwierdził niezależnie to samo....

Muszę o tym napisać.!

:D

Pora spać :)

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management - mimo wszystko opierając się głównie o moje ostatnie doświadczenia uważam, że zmiany są w znacznym stopniu podobne do Pandy w google.com. Niewątpliwie nastają czasy, w których farmy linków zostaną skutecznie zneutralizowane przez google.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLACKSEO coś się rodzi, coś umiera. Seokatalogi były dobre, nastały automaty i jest chłam więc trzeba seokatalogi wyeleminować.

Mariuszek sory az to ale masz rację pora już na mnie - To ja już się więcej kur** się nie odzywam, przynajmniej dzisiaj.. dobranoc. i zdrówko.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że niedługo ogólnie strony, które będzie można zdefiniować jako katalog (farmę linków) przestaną być w praktyce wyznacznikiem w ustalaniu SERP'ów w google. Ostatnie wydarzenia w Polsce jak i poza nią są na to dowodem

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się.... Porównywarki internetu były są i będą.... i to dlatego że są praktyczne. A porównywarką można nazwać każdy jeden katalog stron.

Ale to że do takiego katalogu ostatnio można wysłać co się chce i ile się chcę... to napiszę krótko i na temat. Dziękujemy Państwu Bardzo. NIE CHCEMY MASOWEGO DUPLIKATU

Generał musisz powiedzieć stop nieautoryzowanym automatom

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowanie automaty w seokatalogu to 2 kliknięcia myszka w panelu admin,

Co General ma do tego, bestos ? Jakieś brednie.....nieautoryzowane automaty.........masakra

p.s Co do tematu to polskie stronę na pewno dostają po "uszach" z racji coraz większego % linków właśnie z usa i okolic, to że algorytm zmienia się piszą na każdym zapyziałym blogu i forum SEO wiec żadna nowość,

Tak jak pisze Martin zmienia się sposoby zdobywania linków i tyle, nic się nie dzieje nadzwyczajnego.

Co do samego biednego zwierzątka Panda to radze poczytać https://www.sprawnymarketing.pl/news/cutts-...kilka-miesiecy/

Przestańcie siać zamęt i narzekać, bo to staje się już śmiesznie, tak jak pisałem Panda to ostatnio najlepszy sposb na usprawidliwienie swojej SEOimpotencji, takie bajki zostawcie dla klientów którym topy polecieli bo oprócz profili, komentarzy, SWLa nic w BLach nie było.

temat od dawna wałkowany na PIO tu https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=120631,

Niewątpliwie nastają czasy, w których farmy linków zostaną skutecznie zneutralizowane przez google.

Do czasu kiedy jednym z głównych wyznacznikow "wartości" strony są linki do niej prowadzące to tego czasu będą "farmy" tak jak mówisz linków.

SEO już dawno maiło umrzeć, zostać optymalizacja, seokatalogom już upadek prawdziwi rodacy wróżyli od momentu powstania głownie z zazdrości że ktoś zarabia parę groszy. Najlepiej to wytykać coś innym

sprawę z farmami linków (seokatalogi, worpress etc.)

jak zrobić coś sensownego swojego, a co najgłówniejsze nie pozrzucać to po 1miesiacu.

Biorąc pod uwagę sytuację w Google.com

czy wy nie rozumiecie ze na zachodnich forach tez pełno trolli co niewiedza co piszą? Posypali się serpy w USA przeciecz to żadna "Ameryka". Ostatnio przez noc gadałem z Rosjaninem co ma w stanach bardzo dużo klientów, w/d niego nic nadzwyczajnego się nie stało, i te mądrzejsze byli przygotowane do takich posunięć wujka G bo sielanka za długo już trwała i było do przewidzenia ze będą próby uporządkowania pewny rzeczy.

Plączą na otwartych forach dzieciaki lub małe plotki, do tych lepszych BlacSEO, z całym szacunkiem, nie masz dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @MaxPan - jestem dzieciaczkiem i płotką, która nie należy do zamkniętych forów dla "elit SEO", ani nie uczestniczę w szkoleniach SEO etc., a wiesz czemu? Bo szanuję swoje pieniądze :)

Panda to ostatnio najlepszy sposb na usprawidliwienie swojej SEOimpotencji

Pewnie, winny się tłumaczy :)

topy polecieli bo oprócz profili, komentarzy, SWLa nic w BLach nie było

Pudło :)

głownie z zazdrości że ktoś zarabia parę groszy

A kto nie zazdrości :D ?

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan: masz u mnie piwo i buziaka :D

Algorytm działa od zeszłego roku i nie jest to Panda ale pandopodobne czyszczenie serpów. Trzeba się trochę wysilić aby precelki w dodawarkach miały moc... ewentualnie użyć swych mocy neuronowych do osiągania lepszych rezultatów niż tylko małym kosztem.

SEO zdrożeje i dobrze... rynek się przeczyści.

Jak to krzyczał Leniwiec na Ace Age kopiąc Tygrysa w kuper: "przetrwają najsilniejsi" ... :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności