Skocz do zawartości

[startup] - OmniADW


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W moim (skrypcie katalogu stron) pojawiłą się opcja importu danych z ze skryptu omniADW. To już kolejny importer po arfooo oraz otwarty mini.

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

napisałem prośbę o pomoc na adres - pomoc@omniworld.pl (03.10.2012 - 16:30), odpowiedzi do tej pory nie mam, zapytam tutaj:

W katalogach opartych na omniadw pojawił się błąd 1000, zgodnie z instrukcją (e-mail przesłany 19.09.2012) pobrałem nową licencję, uruchomiłem update.php, install.php, uruchomiłem "wszystko co mozliwe.php" niestety nie ruszyło.

Czy komuś udalo się odpalić katalog po zmianie licencji?

Pozdrawiam

Katalog firm: Katalog firm Polska

Strony inernetowe Wrocław: strony w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam błąd 5000.

Ja powiem jedno płacę ciężkie pieniądze za soft i ma on działać a w tym przypadku nie działa... od tak wyłączyli sobie dostęp.

Czekam na odpowiedź od omni do wtorku!

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ktoś jeszcze tego używa?

Od jakiegoś czasu wyrzuca błąd:

Błąd : 1000 - 
Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: (28000/1045): Access denied for user 'wpp_omnipanel'@'akl22.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/omni/ftp/omniadw/omniadw.php on line 30

Blad polaczenia z baza danych

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności