Skocz do zawartości

Jak przekonać urzednika UP


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Narządzie do automatycznej i bezpiecznej archiwizacji danych strategicznych kluczowych do działania firmy.

Są przecież takie specjalne :)

A jak Ci to zatwierdzą to idź do niedużej firmy komputerowej, żeby ci na lapka taką fakturę wystawili.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak to czytam, trudno nie odnieść wrażenia że kolejne publiczne pieniądze są przepierda.ane. Wydaj na to, tamto, siamto byle przeszło i zaakceptował fagas w urzędzie. Podatnik zapłaci.

Wiem, że jak można wziąć to się bierze. Nie postąpiłbym inaczej jak autor topiku i część userów. Jednak z punktu widzenia obserwatora ciężko uznać sztuczne nabijanie kosztów na siłę, co by tu jeszcze upchnąć ażeby przeszło jeśli zostanie zaakceptowane za racjonalne gospodarowanie publicznymi pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca są przepie.dalane, on tą kasę w dużej mierze odda.

Nie wiem jak teraz, ale jak dostawałem dotację to przydzielali 18 k i trzeba mieć firmę założoną przez co najmniej rok. Samo płacenie zusu przez rok to 4,5 k do tego doliczmy podatek dochodowy oraz VAT przy zakupie sprzętu za tą dotację.

Lepiej niech tą kasę dostanie przedsiębiorca niż leń-nierób-pasożyt urzędnik (oczywiście nie mam na myśli wszystkich urzędników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:

Pieniądze z dotacji na zakup środków trwałych są przychodem zwolnionym z podatku, a wydatki i koszty sfinansowane z tej dotacji nie stanowią kosztów.

https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/47..._z_podatku.html

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności