Skocz do zawartości

Wasze samochody


xavi1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Codziennie mój wóz jest sprzątany przez firmę. Wchodzi w to mycie i wietrzenie. Do tego dochodzi mechanik, który czuwa nad nim przez 24h. Akurat naprawy mam za darmo i nie muszę się o to martwić. Jeżeli chodzi o benzynę, to również mam ją za darmo. Wstyd się przyznać ale mój wóz pali sporo paliwa. Nie jest w żadnym wypadku ekologiczny. Nie przeszkadza mi to jednak w wożeniu się nim po mieście. Z parkingami nie ma problemu bo mam je na własność. Zawsze znajdę na swojej drodze takie miejsce, w którym mogę się zatrzymać. Aha, jest jeszcze jedna sprawa. Do pracy wozi mnie szofer. Co jakiś czas zmieniam szofera aby się zbytnio do trasy nie przyzwyczaił. W związku z tym sami widzicie, że nie mam problemu z moim środkiem transportu, gdyż jeżdżę autobusem.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny kolor auta i mieszkając na śląsku, gdzie pełno pyły, kurzu i ogólnie syfu, który fruwa w powietrzu musze przynajmniej opłukać auto raz w tygodniu.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje nowego Focusa :)

pytanie tylko Diesel czy benzyna (podobno w Focusowym Diesel'u szybciej trzeba coś wymieniać no i boje się o elektronikę bo tam tego mnóstwo, rozpoznawanie znaków, trzymanie się środka pasa ruchu i wiele innych...)

Poza tym ja tylko krótkie trasy

50km x2 - 2x w tygodniu

+ po mieście

ok 350km x2 - 5 razy do roku

no i raz w roku Niemcy + Rzym (planuje od 2 lat ale za rok pewnie pojadę)

Co mi się bardziej opłaci... do tej pory moim ekspertem był Pan w salonie, ale mi go kurcze zwolnili

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności