Skocz do zawartości

Czy TCP Optimizer pomaga przy fast commenterze w SB?


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako iż dysponuje średnim łączem (1mbps download) i nabyłem 8 proxy z proxybonanza

to zwracam się z zapytaniem

czy zoptymalizowane ustawienia z tcp optimizer przyśpiesza proces dodawanai komentarzy w scrapeboxie?

a może ten program to ściema :(?

z tego co pamiętam to Marcin (IT) albo Kojotek wspominali coś o nim przy okazji Xrumaka ...

Liczę na odpowiedzi każdej z osób która ma coś ciekawego do powiedzenia.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Napisz jaki windows to raz.

Dwa - raczej nic to nie da przy takim łączu - jeśli miałbyś odpalać np. powyżej 50 wątków to może bardziej, ale przy łączu 1 mega jak odpalisz scrapa na 20wątkach i timeoucie jakieś 50sec przy postowaniu to bedzie dobrze(chociaż to i tak za dużo).

Pozdrówka :(

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na laczu 4Mb odczulbys 4 krotnie wieksza predkosc niz na laczu 1Mb. Ja mam 6Mb to wydajnosc mam ok. 60 watkow. Na 2Mb mialem tak z 20 watkow. Jak masz pojedyncze strony to spoko starczy Ci nawet 1Mb. Ja odpalalem po rpstu blastowanie i zostawialem kompa na noc i jakos szlo. Natomiast jak masz kilka stronek i duze listy to niestety takie lacze odpada.

Nie wiem jak to jest w Win7, ale w WinXP jest ograniczenie do 10 watkow, wiec lepiej uzyc TCP Optimizer i zwiekszyc sobie liczbe polaczen do np. 200. Zawsze to bedzie lepiej, nawet na laczu 1Mb.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 7 taki program niewiele zdziała tak samo jak na viście.

Tak naprawdę to tylko łącze sie liczy :( Bo scrapa zainstalujesz nawet na słabej maszynie w kilku instancjach(np. procek 1gb i 512 ramu).

Im szybsze łącze tym wiecej/szybciej dodajesz - a przy postowaniu tylko to ma znaczenie(oprócz proxy).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to tylko łącze sie liczy

Ważna jest też liczba rdzeni w procesorze, bo im więc tym może zostać obsłużone więcej wątków w tym samym czasie inaczej czekają w kolejce na przydział czasu procesora .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zgadzam się z @Mionem.

Posiadam Athlona 7800+ x2 Black Edition do tego 4GB RAM .

Może core by było lepsze ale ten amd nawet tez ładnie ciągnie.

A co do mojego przypadku. Mam zblastować teraz 20 stron w ciągu kilkunastu dni . Moja lista to 16 000 entries.

Na dniach przechodzę właśnie na XP spowrotem.

Skąd te aluzje do siódemki i visty jeśli chodzi o scrape'a drodzy Panowie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności