Skocz do zawartości

Alternatywa dla dotacji z Urzędu Pracy


Szemron

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się dowiedziałem, że w Urzędzie Pracy mojego powiatu nie ma już pieniędzy, dla osób chcących założyć działalność gospodarczą. W tym roku budżet ucięto i ostatnie zebranie komisji było w maju. Jednym słowem: przespałem.

Teraz mam pytanie: gdzie szukać innych możliwości na jakiś zastrzyk finansowy ułatwiający rozpoczęcie działalności? Poradzono mi, żeby się zgłosić do urzędu marszałkowskiego, urzędu wojewódzkiego i tam pytać. Będę tam dzwonił.

Jakie macie doświadczenia i co moglibyście polecić w takiej sytuacji?

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za odpowiedzi. W UP powiedzieli mi, że do końca tego roku nie ma już żadnych pieniędzy. Więc podejrzewam, że z powodu ucięcia tego budżetu zrezygnowali właśnie z tego drugiego terminu. Bo ja też pamiętam, że pod koniec zeszłego roku były jeszcze pieniądze, dlatego się w tym roku tak nie spieszyłem :/ Ale na wszelki wypadek dopytam jeszcze, tak dla jasności.

Kup sobie dzisiaj i jutro DGP z dodatkami o dotacjach, może dowiesz się czegoś więcej.

Oki doki.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności