Skocz do zawartości

Szukam wspólnika i inwestora do prowadzenia portalu


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam inwestora i wspólnika do prowadzenia portalu Jest to serwis dla kobiet dotyczący psychologii urody, mody, ciekawostek psychologicznych, porady dla kobiet... Prowadzę go sama, jednak mam zbyt małe doświadczenie i nie zarobiłam na nim ani grosza na razie. Według mnie jest to ciekawa strona i ciekawy pomysł...

W planach mam forum i inne pomysły.

kontakt - amiqa@wp.pl

Nie wiem, czy w dobrym dziale umieściłam swoją propozycję, ale to dział o ebiznesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy aby na pewno jest Ci potrzebny inwestor ? Plan działania masz, swój temat masz, strona funkcjonuje, domowym sposobem i niewielkim nakładem finansowym dasz radę wygenerować większy ruch, a co za tym idzie przypuszczalnych odbiorców reklam. Może warto od tego zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego punktu widzenia ciekawe - z mojego strona jak setki innych stron dla kobiet w polskim internecie. Jak dla mnie serwis jest o wszystkim i o niczym. Nie twierdze, że takie serwisy są złe, ale robiąc taki serwis masz na starcie konkurencję której nie pokonasz.

Co do jakości tekstów - bardzo bardzo nisko. Zrozumiałbym poradniki odnośnie psychologi ubierania - w co się ubrać aby odpowiednio oddziaływać na otoczenie. Psychologii kariery - jak się zachowywać aby dostać pracę, awans itp. Pisanie o tym co to jest psychologia albo smak lodów i charakter.. kto normalny się tym zainteresuje?

Proponowałbym abyś zdecydowała się na jeden temat poruszony na stronie i zrobiła o tym niszowy portalik który będzie miał szanse się wybić. Podsumowując - jak dla mnie na stronie nie ma niczego co mogłoby spowodować, że użytkownik wróci. Stronę da się wybić, ale potrzebowałabyś dużych ilości kasy albo bardzo dobrych pomysłów odnośnie promocji. A co do inwestora którego szukasz - jeżeli ktoś ma kase/pomysły to po co miałby się nimi z Tobą dzielić skoro zrobienie takiej niewypromowanej stronki jak Twoja to przecież kilkaset złotych?

P.S. Mam nadzieję, że potraktujesz mój post jako konstruktywną krytykę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim ruchem nie znajdziesz inwestorów....

Następną sprawą jest to że serwis ma wiele bugów...

Od razu widać że Joomla.

PS:

Piszesz artykuły / poradniki dla kobiet ? chętnie zlece kilka (pisz na PM)

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego punktu widzenia ciekawe - z mojego strona jak setki innych stron dla kobiet w polskim internecie. Jak dla mnie serwis jest o wszystkim i o niczym. Nie twierdze, że takie serwisy są złe, ale robiąc taki serwis masz na starcie konkurencję której nie pokonasz.

Co do jakości tekstów - bardzo bardzo nisko. Zrozumiałbym poradniki odnośnie psychologi ubierania - w co się ubrać aby odpowiednio oddziaływać na otoczenie. Psychologii kariery - jak się zachowywać aby dostać pracę, awans itp. Pisanie o tym co to jest psychologia albo smak lodów i charakter.. kto normalny się tym zainteresuje?

Proponowałbym abyś zdecydowała się na jeden temat poruszony na stronie i zrobiła o tym niszowy portalik który będzie miał szanse się wybić. Podsumowując - jak dla mnie na stronie nie ma niczego co mogłoby spowodować, że użytkownik wróci. Stronę da się wybić, ale potrzebowałabyś dużych ilości kasy albo bardzo dobrych pomysłów odnośnie promocji. A co do inwestora którego szukasz - jeżeli ktoś ma kase/pomysły to po co miałby się nimi z Tobą dzielić skoro zrobienie takiej niewypromowanej stronki jak Twoja to przecież kilkaset złotych?

P.S. Mam nadzieję, że potraktujesz mój post jako konstruktywną krytykę:P

Mam dużo ciekawych artykułów, ostatnio tylko zaczęłam pisać krótsze bo nie mam czasu. Ale jest bardzo dużo ciekawostek o psychologii ubioru, urody. A jeśli chodzi o ten artykuł - co to jest psychologia to nie miałam czasu usunąć go ze strony głównej ale to jest artykuł pozycjonujący stronę na frazę psychologia i ja takich banalnych artykułów nie piszę. To był wyjątek, bo zamierzam pozycjonować stronę na frazę psychologia.

Ja właśnie też zastanawiałam się czy nie skupić się tylko na psychologii urody i psychologii mody. Ale z drugiej strony pragnę na tej stronie zarabiać co najmniej 2 tysiące złotych, jak się rozwinie i jak będzie forum... Myślisz, że warto byłoby skupić się tylko na psychologii mody i urody? Czy możliwe jest przy tak niszowej stronie wygenerowanie dużych zarobków? Chodzi mi o to czy to jest tak, że im bardziej niszowa strona tym niższe dochody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim ruchem nie znajdziesz inwestorów....

Inwestor to inwestor a nie rentier. Póki co ruch jest sprawą trzeciorzędną (tym bardziej jeśli to start-up). Najważniejsze dla inwestora to pomysł, potencjał, kompetencje prowadzących portal itd. Jak z tym wszystko będzie OK to ruch przyjdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nikt tych ciekawostek nie szuka przez google. "Psychologia odchudzania" ma 300 wyszukiwań miesięcznie. Reszta fraz podobnie albo całkowite 0. Owszem fraza psychologia fajnie w google wygląda - 300k wyszukiwań tylko jaki % z osób wpisujących w google "psychologia" będzie zainteresowanych aspektami ubioru? Gdybyś miała stronę ogólnie o tematyce psychologii na pewno miałoby to większe szanse chwycić. A co do pozycjonowania i stron w topie - rywalizacja ze stronami szkół policealnych może nie być łatwa pod względem finansowym, a z kolei np ze stroną charaktery.eu pod względem merytorycznym.

Moim skromnym zdaniem są lepsze sposoby na promowanie Twojej witryny w tym momencie niż pozycjonowanie pod tą konkretną frazę. Spróbuj np. wrzucić stronę na portale typu wykop.pl i pomóc jej w dotarciu na główną stronę. Na pewno trochę ludzi ją zobaczy, a po tym jak strona spadnie z głównej zobaczysz o ile więcej masz odwiedzin, co powie Ci ilu osobom strona spodobała się na tyle, że na nią wracają. Dopiero po takim teście wypadałoby myśleć o formach promocji witryny oraz pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kolei np ze stroną charaktery.eu pod względem merytorycznym.

A co lepszego merytorycznie jest w stronie charaktery.eu? Ja również mam ciekawostki psychologiczne. Tylko bardziej związane z kobietami. Styl też mam ładny. A niektóre artykuły mam napisane w bardzo ciekawym,poetyckim stylu.

A może iść w taką trochę poetycką stronę i uatrakcyjnić stylistycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barii skrzynka już pusta

@Wojciech Łuczak nie do końca sam pomysł. Wiele ludzi na tym forum ma wiele ciekawych pomsyłów jednak do realizacji pomysłu jeszcze dużo. Jo jest real life nie a nie jakiś teleturniej że za sam pomysł dostanie się forse na rozkręcenie...

@x1349

to też się zgadza...w rzeczywistości nie ma na co pozycjonować ale jak się zrobi długi ogon to będą wejścia...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności