Skocz do zawartości

Szukam wspólnika i inwestora do prowadzenia portalu


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, po co inwestor do projektu, który odnosiłby już sukces.

Inwestora szuka się zazwyczaj do raczkującego projektu, który ma szansę odnieść sukces przy jakiś inwestycjach, na które pomysłodawca nie ma kasy. A nie w momencie gdy prężnie się rozwija, przynosi dochód, bo to bezsensu :)

Co do samej strony, wg. mnie miałby szansę na jakiś mniejszy lub większy sukces, a miarą sukcesu, była by oglądalność dzięki której reklamy przynoszą zysk. Dla mnie - pozycjonera, najlepszą reklamą jest pozycjonowanie. Zatem zanim zaczniesz szukać inspiracji do kolejnego artykułu, rozpatrz frazy jakie są wpisywane przez Twoją grupę docelową i jakie ciekawe treści w odpowiedzi na sporą ilość zapytań w wyszukiwarkę możesz im zaoferować.

Swoją drogą ja bym proponował przenieść bloga na wordpressa i ogólnie przebudować w miarę możliwości trochę tą stronę i będzie dobrze :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najważniejsze dla inwestora to pomysł, potencjał, kompetencje prowadzących portal itd. Jak z tym wszystko będzie OK to ruch przyjdzie :)
@Wojciech Łuczak nie do końca sam pomysł.

A jak napisałem?

Na Twoim miejscu @messina nie szukałbym inwestora tylko osoby znającej się na marketingu internetowym. Nie szukasz pieniędzy tylko wiedzy. To co chcesz osiągnąć nie musi wiązać się z dużymi inwestycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony pragnę na tej stronie zarabiać co najmniej 2 tysiące złotych, jak się rozwinie i jak będzie forum...
A tak w ogóle to po byłby mi inwestor, jeśli strona miałaby duży ruch? Po co miałabym mu dawać 50% udziałów w zyskach?

Czyli ta strona musi zarobić minimum 4000zł? Czy Ciebie tysiąc zadowoli?

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta strona musi zarobić minimum 4000zł? Czy Ciebie tysiąc zadowoli?

2 tyś napisałam, bo myslałam 1 tysiąc dla inwestora, drugi tysiąc dla mnie :)

Zatem zanim zaczniesz szukać inspiracji do kolejnego artykułu, rozpatrz frazy jakie są wpisywane przez Twoją grupę docelową i jakie ciekawe treści w odpowiedzi na sporą ilość zapytań w wyszukiwarkę możesz im zaoferować.

A skąd dowiedzieć się jakie zapytania wpisuje w google moja grupa docelowa - kobiety w wieku 15 - 24 lata? Z narzędzia wyboru słów kluczowych, statystyki google? Ale jak to zrobić? Bo np. w statystykach google jest podział na kategorie a nie na płeć i wiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej - google keyword tool plus intuicja :D U mnie to się sprawdza. Powinnaś wiedzieć mniej więcej dla kogo piszesz i pod nich pisać artykuły, odpowiednio je optymalizować przez title w meta, h1, słowa w treści itp :)

Z grupą docelową miałem tu na myśli bardziej szersze jej pojęcie czyli ,że są to np. kobiety, które szukają kobiecych tematów itp.(to tylko bardzo luźny przykład), ale ja bym się tu mógł rozpisywać i rozpisywać, a złotą myślą w tym temacie jest wypowiedź W.Łuczaka

Na Twoim miejscu @messina nie szukałbym inwestora tylko osoby znającej się na marketingu internetowym. Nie szukasz pieniędzy tylko wiedzy.

Tylko ,że według mnie nie szukaj nikogo tylko sama się tym zajmij, a wyjdzie Ci to na plus.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej - google keyword tool plus intuicja :) U mnie to się sprawdza.

Poszłam tym tropem i w onet boksach sprawdziłam najpopularniejsze hasła. Takie pasujące do mojej strony to obecnie nimfomanki i okulary słoneczne. W google tools 40 000 wyszukiwań miesięcznie na hasło nimfomanki, więc może o nimfomankach napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak. Pisz dużo i na temat, a wejścia z długiego ogona gwarantowane. Możesz temu dopomóc poprzez założenie forum do portalu, o którym już wspominałaś w tym temacie. Co do zarobków, to długa droga przed tobą. Skąd w ogóle taki pomysł, że ten serwis ma zarabiać? I te kwoty trochę miażdżą. Potrzeba bardzo ciężkiej pracy, żeby zebrać jakiekolwiek zarobki.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba bardzo ciężkiej pracy, żeby zebrać jakiekolwiek zarobki.

Ale ja od roku ciężko pracuję za darmo pisząc ciekawe teksty nawet 5000 znakowe, więc chyba mam prawo oczekiwać chociaż 30 zł zarobków miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz takiego prawa. To tak nie działa. Gdyby to tak działało, to byłbym teraz bogaty. Wracając jednak do twojego serwisu. Zacznij od budowania solidnej społeczności, właśnie poprzez założenie forum dyskusyjnego. Zaproś na nie znajomych lub pisz sama. Najlepiej w takim wypadku sprawdza się podszywanie pod użytkowników, pisząc z kilku kont. Musisz dać odczuć użytkownikowi, że coś się w twoim serwisie dzieje. Skoro pracujesz ciężko od roku, to znaczy, że musisz pracować dwa razy ciężej. Niestety, ale w innym wypadku nic z tego nie będzie.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od budowania solidnej społeczności, właśnie poprzez założenie forum dyskusyjnego. Zaproś na nie znajomych lub pisz sama.

A znasz jakiś darmowy skrypt forum, który mozna zainstalować na joomla? Ja sobie zainstalowałam kiedyś, ale niezbyt jest on ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał mój przedmówca. Skrypt forum nie ma znaczenia. Najpopularniejsze to phpbb, mybb, smf i wiele innych. Dodatkowo masz setki skórek, które sobie możesz do nich wybrać. Pytanie tylko, czy faktycznie chcesz się w to bawić. Po co Ci w ogóle taka strona? Skoro lubisz pisać o psychologii mody, to może blog byłby dobrym rozwiązaniem. Na taki blog wrzuciłabyś reklamy adtaily i wtedy mogłabyś zarabiać. Obecna strona utrzymywana jest w konwencji portalu, co jest moim zdaniem złe. Powinno się zaczynać od czegoś małego. Skoro lubisz pisać to rób to nadal ale w mniejszej skali. Wtedy będziesz się mogła wymieniać linkami z innymi blogerami oraz o nich pisać. Wtedy możesz liczyć na to, że ktoś napisze o tobie. Jeżeli chodzi o bloga, to mogłabyś go mieć pod tym adresem, pod którym masz obecną stronę. Postawisz go na wordpress i masz pełne pole do popisu. Do tego skryptu da się doinstalować za pomocą jednego kliknięcia dosłownie wszystko. Zaczynając od szablonów, a kończąc na dodatkowych funkcjonalnościach. Myślę, że to byłoby coś dla ciebie.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałabym się was poradzić. Otóż otrzymałam propozycję współpracy od pewnej firmy. Firma ta oferuje mi 30% udziałów w moim projekcie. Ich zadaniem byłaby zmiana szaty graficznej i doprowadzenie do rentowności portalu na poziomie zysków co najmniej 10 tysięcy w ciągu góra 6 miesięcy. Czy według was powinnam zgodzić się na taką współpracę? Planowałam sama wypozycjonować w ciągu najbliższych 3 miesięcy swój serwis tak, żeby mieć z pozycjonowania 1000 użytkowników dziennie. Mam też inną ofertę zmiany szaty graficznej mojej strony bez konieczności podziałów zysków. Czy waszym zdaniem powinnam przyjać ofertę 30%? 10 tyś za ok. 4 miesiące to dośc interesujące, miałabym więc z tego ok. 3 tyś. Ale nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności