Skocz do zawartości

Czy można zgrać pliki na aparat?


satin0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosyć nietypowy problem. Czytnik prawdopodobnie Mi się popsuł, więc zostałem z adapterem SD i aparatem (chodzi o błąd "Dysk jest chroniony przed zapisem", zrobiłem już to co mogłem zrobić nie wydając pieniędzy) . Model to Kodak C1013.

Więc robię tak. Kartę z adapterem SD wkładam do aparatu, aparat podłączam do USB i mogę normalnie usuwać to co znajduje się na karcie pamięci. Sęk w tym, że nie da się nic zrobić na odwrót.

Moje pytanie jest takie - czy jest jakaś możliwość zgrania plików na tą kartę pamięci używając aparatu?

Adapter odbezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karcie SD masz prawdopodobnie mechaniczny przełącznik chroniący przed zapisem. Przestaw go.

[EDIT] teraz spojrzałem że napisałeś "adapter odbezpieczony" a więc chyba zrobiłeś to o czym ja mówię?

Płatny katalog stron: www.masterweb.pl

Dobry katalog stron: www.kataloog.org

SEO-Domena na sprzedaż 7000 brutto, faktura VAT: www.seozilla.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adapter ma zabezpieczenie czy karta ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ten adepter, czy karta nie moze byc zabezpieczona, bo inaczej by mu aparat zdjec po zrobieniu nie zapisywal, a tak zakladam nie jest. Poza tym jakby byl zabezpieczony to nie molgby usuwac plikow, a wyraznei napisal, ze moze.

Ja kiedys chcialem wgrac na karte w starym aparacie po podlaczeniu jakis plik (nie bedace fotografia) i sie nie dalo. Mozna bylo tylko wgrywac pliki w standardzie jaki aparat oblsuguje czyli np. .jpg

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zrobić wszystkie zdjęcia na nowo. No chyba że zrobione były dawno i ludzie się trochę postarzeli ale i na to jest rada pomocny może okazać się Krzysztof Ibisz

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak "Dysk jest chroniony przed zapisem" padło kilka pendrivów po włożeniu do USB i odczycie/zapisie danych wiec może Masz podobny problem :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie normalką było, że aparat był wykrywany jako aparat, tyle że wcześniej nie interesowało mnie zbyt czy można coś wgrywać na niego.

Karta nie ma żadnego zabezpieczenia, w końcu microSD.

Tak, mam identyczny problem, tyle, że inne nośniki działają dobrze, poza czytnikiem - bo sprawdzałem póki co dwie karty i każda chroniona.

Liczyłem, że są jakieś triki po prostu żeby to ominąć. No trudno, trzeba kupić mniej chiński czytnik.

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności