Skocz do zawartości

www.megagsm.info - jak można zaindeksować


megagsm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóz mam stronkę www.megagsm.info. Znajdują się na niej darmowe gadżety do komórek. stronka istnieje coś ponad tydzień . Mam page rank juz 2. I mam pytanko chcialbym zeby byla popularna na jakies slowo zwiazane z ta darmowoscia do komoreczki. Narazie jest na fraze darmowe gadżety na komórkę. Jednak z tego malo ludzikow wchodzi. Mam duzo linkow u znajomych jednak ich nie widac w google. Są tam narazie tylko linki z forum gdzie reklamowalem. Co moze być tego przyczyną. A mam pytanko stronka konkurencyjna www.gsm4free.net ma mniej tego a jej staty sa lepsze no i ma page rank 4 a niby nie jest zaindeksowana w duzej ilosci i wogole. Jakby ktoś zrozumiał o co chodzi to niech odpowie. dzięki

Radio internetowe - dwa kanały muzyczne

Katalog stron www - profesjonalny, moderowany, tylko dobre strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności