Skocz do zawartości

PR - ile wart w zł ?


pawelek

Rekomendowane odpowiedzi

no za takie sumy jak powyzej to by mi sie chcialo wreszcie otworzyc oczy i wstac z lozka :)

a tak powaznie - trzebaby policzyc ile potrzeba linkow zaluzmy z PR 5 zeby na naszej stronie zrobilo sie PR 5 i policzyc ile by te linki kosztowaly ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twoje nastawienie Intruder:D. Mało nawet bardzo mi sie podoba.

Uważam że w Polsce jest źle bo ludzie nie szanuja włsnej wiedzy i pracy. I takiemu byle jakiemu przedsiębiorcy wydaje się że za 1 k może mieć wszystko.

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba cudu dla PR9 wystarczy tylko jakieś ~100k linków (wg Yahoo)

Czwarta pozycja

Jaki jest cennik dla stron angielskojęzycznych czy kwoty te same tylko w dolarach?

Hej proszę cię zmień zasady wyceniania :) , już myślałem że niedługo zostanę milionerem a tu takie rozczarowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie rozczarowanie ceny się nie zmieniają. mało tego co rok wzrastaja według oficjalnego wskaźnika inflacji :)

W anglojęzycznych ceny te same tyle że w funtach .

To bardziej stabilna waluta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twoje nastawienie Intruder:D. Mało nawet bardzo mi sie podoba.

Uważam że w Polsce jest źle bo ludzie nie szanuja włsnej wiedzy i pracy. I takiemu byle jakiemu przedsiębiorcy wydaje się że za 1 k może mieć wszystko.

Dzieki ;)

Ja mysle ze jest tak ze kazdy na poczatku sie nie szanuje a pozniej jak juz zobaczy ze wychodzi na tym gorzej niz pracownik "biedronki" to zaczyna sie szanowac a przede wszystkiim swoje zdrowie ;)

tylko ze zawsze beda tacy co sie juz szanuja i tacy co dopiero sie beda szanowali wiec zawsze bedzie szeroki wachlarz uslug, ich jakosci i cen ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności