Skocz do zawartości

Za ile $ wypozycjonujesz tą frazę?


proelpack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Za ile wypozycjonujecie frazę "dj na wesele" ? Pytam poglądowo bo widzę że wszyscy niby się cenią a słyszę że robią to za 100 zł miesięcznie czyli na michę ryżu nie starczy, postawienie zaplecza+dbanie o nie i opłacenie domen o serwerze już nie wspomnę :rolleyes:

Chwalić się! ;)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tylko to fraza: 2-2,5 k netto/miech

więcej fraz odpowiednio mniej :rolleyes:

jak nie wiem jaka strona to strzelam w ciemno

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przciez nikt zaplecze nie robi dla jednego klienta chyba, ze ten klient placi w tysiacach. Jak ktos ma zaplecze to od razu z niego bedzie z 10 stgron linkowal zwiazanych ze slubami.

Jak chcesz miec ceny to wyslij zapytanie do roznych firm, bo na forum i tak Ci nikt nie powie ile za takie cos bierze.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Carnagge ja bym wolał żebyś Ty mi stronę pozycjonował bo wiem że masz o tym wiedzę niż jakaś firma gdzieś i przez jakiś ludzi. Więc nie wysyłam do firm zapytań bo ceny znam i pytam ludzi którzy mają o tym pojęcie a tutaj na PiO co niektórzy mają :rolleyes:

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że nie widziałem strony :rolleyes: więc wycena jest w ciemno.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz każdy to didżej ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fraza dosyć nietypowa, bo w większości przypadków, są to strony pojedynczych DJ'ów, którzy hobbystycznie (wiadomo, czasami zawodowo) grają na weselach i problem polega na tym, że w miesiącu mamy 4 weekendy a wątpię aby Ci dj'e mieli wszystkie zajęte w miesiącu, więc jak grają 1-2 wesela w miesiącu to podejrzewam max - teraz pytanie ile DJ bierze za wesele... 300-500zł ? (trzeba by MKS'a zapytać, bo chyba obyty w tym :rolleyes: ) a koszt pojedynczej frazy (dj na wesele) to na moje oko 1000 / 800 / 600zł (top 1-3/4-6/7-10).

Więc raczej dla indywidualistów to mało opłacalne ;) (być może się mylę - i przestrzeliłem cenę jaką DJ bierze za wesele) ;)

Co innego jak do pozycjonowania zgłasza się firma, która świadczy kompleksową organizację wesel :) i pozycjonuje się na wiele fraz ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności