Skocz do zawartości

Za ile $ wypozycjonujesz tą frazę?


proelpack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W pełni się zgadzam :rolleyes:

Tylko założenie tego tematu jest takie - ile weźmiesz (w ciemno) za tą frazę i już.

Zgred zrobi to za 2.5k, ja za 1k, Ty poniżej 150zł - i gra gitara. Autor tematu ma już rozeznanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak grają 1-2 wesela w miesiącu to podejrzewam max - teraz pytanie ile DJ bierze za wesele... 300-500zł ? (trzeba by MKS'a zapytać, bo chyba obyty w tym :rolleyes: )

w tamtym roku bylem na weselu gdzie kapela skasowala 7k (razem z poprawinami do wieczora)

ale przyznam szczerze - kurde warta tej kasy, naprawde

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło kto za jaką pęgę wykona takie pozycjonowanie. Odpisałem na kilka wiadomości pryw i dzięki za zainteresowanie tematem :rolleyes: Utwierdziłem się w swoim przekonaniu ;) Myślę że temat jest do zamknięcia bo wielu dobrych pozycjonerów wypowiedziało się rzeczowo :)

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem fikas skad takie ceny tej frazy.

Różnica w cenie wynika z ew posiadanego zaplecza. It masz pewnie niezliczone ilości adresów, więc ciężko Cię przykładać do osób, które mają tego mniej - dla mnie proste, więc nie ma co dywagować.

Autorowi tematu pokazalem ze to nie jest trudna fraza.

Jeden musi to zaplecze zbudować i zlinkować - Ty prawdopodobnie wrzuciłeś kilka linków już ze swoich istniejących projektów i zrobiło się TOP 20 :rolleyes: . W hurcie zawsze taniej niż w detalu.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tu polega blad w mysleniu. Zaplecze moim zdaniem powinno sie robic pod hardcorowe frazy a nie pod sredniakow - po co generowac sobie koszty ?

Na tym polega potega spam-seo w Usa wykorzystujesz darmowe miejscowki - jedyny koszt to captcha + soft ktory to obsluguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie tez pod uwage, ze tutaj nie jest istotne pierwsze miejsce. Wystarczy w zasadzie byc w top10, a nawet 20, bo ktos kto bedzie szukal Dj przejzy z pewnoscia pierwsze 20 stron, zeby zobaczyc oferte.

Poza tym w Lodzi w gazecie widzialem, ze w czerwcu padl rekord i bedzie 500 slubow, wiec podejrzewam, ze klientow na kazdy weekend starczy zeby caly top20 zapelnic :rolleyes:

@Fikas - ceny to na pewno wiecej niz 500zl. Za tyle to moze jakis gimnazjalistya przyjsc z Winampem. Natomiast ktos kto normalnie prowadzi dzialalnsoc to na pewno powyzej tysiaca i w gore. Poza tym czesto taki Dj pelni tez funcke wodzireja i wymysla jakies zabawy/konkursy itp. Ogolnie w branzy slubnej to chyba nie ma nic co by sie dalo zalatwic ponizej tysiaka ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar Dal

"Branża ślubna to wszystko zdzierstwo. Zaczynając od księży... "

Czuje sie zraniony! :rolleyes:

My staramy sie po kosztach suknie szyć ;)

co do KSIĘCIÓW to trzeba przyznać racje :)

Moje sklepy online z sukniami slubnymi, wieczorowymi i sukienkami: Suknie Slubne i Suknie Wieczorowe Zobacz też: Portrety ze zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę pod ten temat bo chcę porównać ceny podane mi przez firmy pozycjonerskie a koszty jakie wy mi podacie.

Frazy to przepisy i przepisy wegetariańskie. Proszę o podanie w tym poście jaki byłby koszt TOP 10 i TOP 5 (miesięcznie) :rolleyes:

Z góry dzięki

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Co prawda planuję robienie zaplecza, powoli już działam ale może nie ma to sensu. Serwis w budowie, tematyka ligi amerykańskie, na razie zastanawiam się czy stawiać to w katalogach domena.pl/nba czy subdomenach - nba.domena.pl ale to nieważne. Pytanie odnośnie pozycjonowania na frazy nba, mlb, nfl, mls, wnba, nhl oraz frazy klubowe czyli np. chicago bulls itd (jakieś ponad 150 fraz). Chodzi tylko o to, że każdy katalog/subdomena miałaby być robiona na swoją frazę, dodatkowo główna domena na wszystkie. To samo tyczy się fraz klubowych.

Z tego co patrzyłem po amatorsku swoim okiem to większość fraz jest do zrobienia nawet katalogami (tak mi się wydaje), nie wiem tylko jak z tymi frazami ligowymi. Odnośnie treści to oczywiście unikalna na polskim rynku czyli tłumaczenia zza oceanu głównie i jakieś własne opracowania. Jak widzicie pozycjonowanie i utrzymanie tego w top 1-5, niżej mnie nie interesuje, ludzie i tak patrzą tylko na to co widać bez przewijania. :)

Aha, jeszcze korzystając z okazji dopytam czy jest sens/możliwość wynajęcia firmy nie tylko do samego pozycjonowania ale również doradzania? Mam na myśli np. te rozterki ze schematem budowy serwisu, szczegóły to schemat linków itp. Czy spotykacie się z takim czymś, że zgłasza się do was osoba planująca postawienie serwisu, mająca tylko domenę, kapitał i ogólną ideę w głowie/na papierze. Czy można kupić taką usługę jak pomoc przy budowie serwisu, oczywiście od strony seo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności